Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto)

Shko poshtë

Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) Empty Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto)

Mesazh nga Anakonda Sun 1 May 2016 - 0:45

Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) 6fb94159168c0828019786e5e935663a_XL
Disa të famshëm kur ishin fëmijë ishin shumë të ëmbël dhe cilësoheshin si engjuj, mirëpo ata sapo rriten po shndërrohen në yje joshëse të cilat po merren shembull dhe po lakmohen nga të rinjtë e tjerë. 

Këta janë ata të famshëm :

1.Selena Gomez, vajza e ëmbël e serialeve për fëmijë, tani është një vajzë shumë joshëse.
2.Taylor Momsen, nëse e keni shikuar Gossip Girl, ju mund ta vëreni ndryshimin e saj.
3.Demi Lovato është shndërruar në një vajzë shumë sexy.
4.Gigi Hadid për një vit sa e ka bërë famë, ajo është ndryshuar krejtësisht.

Selena Gomez
Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) Selena_Gomez1
Taylor Momsen
Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) Taylor_Momsen

Demi Lovato

Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) Demi_Lovato2

Gigi Hadid

Këto janë vajzat e ëmbla që tani janë joshëse (Foto) Gigi_Hadid4

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi