Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do ta dua përherë Jeniferin   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do ta dua përherë Jeniferin   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do ta dua përherë Jeniferin

2 posters

Shko poshtë

Do ta dua përherë Jeniferin   Empty Do ta dua përherë Jeniferin

Mesazh nga Emona Thu 1 Sep 2011 - 6:46

Do ta dua përherë Jeniferin   Thumbnail.php?file=jenifer_893306766Kanë kaluar tashmë gjashtë javë që Jennifer Lopez dhe Marc Anthony kanë njoftuar ndarjen e tyre dhe Marc jep intervistën e tij të parë që pas kësaj ngjarjeje.

Intervista do të transmetohet e plotë sot në televizionet amerikane, ndërsa për momentin mësohet se Marc ka deklaruar se do ta dashurojë gjithnjë ish-gruan e tij.

Marc dhe Jenn janë prindër të binjakëve Max dhe Emme ndërsa martesa e tyre zgjati 7 vjet.
Nga ana e saj Jennifer me parë ka deklaruar se pavarësisht martesave të saj të dështuara ajo sërish beson tek dashuria.

"Eshtë ende ëndrra ime të dashuroj. Unë mendoj pozitivisht dhe jam e vendosur që të eci përpara me jetën time, të rris fëmijët e mij dhe të bëj sa më mirë detyrën time si nënë, si artiste dhe si grua. Unë ndihem e fortë", pati deklaruar Lopez.

Jennifer ka theksuar se ajo gjithnjë do ta respektojë Marc-un si këngëtar dhe artist, si dhe do të ketë një vend special në zemrën e saj si babai i fëmijëve.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do ta dua përherë Jeniferin   Empty Re: Do ta dua përherë Jeniferin

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 17:38

epo tashi asaj as qe i shkon ne mendje per ty,esht e dashurume me dike tjeter
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi