Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër

3 posters

Shko poshtë

“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   Empty “Portokalli” sërish me prezantuese tjetër

Mesazh nga Emona Fri 2 Sep 2011 - 4:37

“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   F.0902120030441_mPrezantuesja joshëse nga Shqipëria, Xhemi Shehu, e cila është larguar nga ekrani gjatë kohës sa ishte shtatzënë dhe më pas për t’iu përkushtuar rritjes së fëmijës, duket se së shpejti do të jetë sërish para kamerave.


Mediat shqiptare njoftojnë se Xhemi do ta zë vendin e këngëtares Eneda Tarifa në drejtimin e spektaklit humoristik, “Portokalli”.“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   Eneda

Tarifa dështoi të fitonte zemrat e fansave të këtij spektakli, duke qenë se së bashku me aktorin Salsano Rrapi, nuk iu afruan as për së afërmi asaj që tregonin Agron Llakaj dhe Amarda Toska.“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   Amarda“Portokalli” e ka humbur magjinë e kohës kur Llakaj e Toska e drejtonin atë, ndërsa edhe largimi i treshes së suksesshme “The SHBLSH”, ia ka zbehur shkëlqimin e viteve të para

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   Empty Re: “Portokalli” sërish me prezantuese tjetër

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 2 Sep 2011 - 10:10

Ky show ka marre fund qe kur iken ata dy te miret...Agroni dhe Ami
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   Empty Re: “Portokalli” sërish me prezantuese tjetër

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:17

Jo tani eshte me mire akoma.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Portokalli” sërish me prezantuese tjetër   Empty Re: “Portokalli” sërish me prezantuese tjetër

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi