Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Produkt 28 së shpejti me këngë të re   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Produkt 28 së shpejti me këngë të re   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Produkt 28 së shpejti me këngë të re

2 posters

Shko poshtë

Produkt 28 së shpejti me këngë të re   Empty Produkt 28 së shpejti me këngë të re

Mesazh nga Emona Mon 5 Sep 2011 - 6:14

Produkt 28 së shpejti me këngë të re   F.0905122204467_mRep grupi nga Shqipëria, Produkt 28, të cilët kanë një kohë që janë joaktiv në fushën e muzikës, së shpejti do të sjellin një këngë të re.
Anëtari i grupit, Turjan Hyska, gjatë një interviste për mediat shqiptare ka thënë se Produkt 28 së shpejti do të sjellë një këngë të re.

“Produkt 28 ka bërë një pauzë relativisht të gjatë, por ama sapo ka ‘dalë nga furra’ një këngë vërtetë shumë e bukur ‘ala Produkt 28’, që besoj do të pëlqehet në masë nga publiku. Me festivalet e kemi mbyllur marrëdhënien, edhe pse asnjëherë nuk i dihet”, ka thënë Turi.

I pyetur se a do të ketë ndonjë bashkëpunim mes tij dhe të dashurës së tij Orinda Huta, ai ka treguar se njëherë nuk kanë asnjë plan.

“Unë dhe Orinda tentojmë gjithmonë të ndjekim në karrierë dy rrugë që të jenë paralele, por edhe nëse kryqëzohen, nuk do të ishte keq. Deri atëherë le të ecim në korsi të ndryshme”, ka shtuar Turi

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Produkt 28 së shpejti me këngë të re   Empty Re: Produkt 28 së shpejti me këngë të re

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:13

ishte me te vertete nje kenge shum e bukur...............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi