Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk fiton Barcelona!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk fiton Barcelona!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk fiton Barcelona!

2 posters

Shko poshtë

Nuk fiton Barcelona!  Empty Nuk fiton Barcelona!

Mesazh nga Medina Sat 10 Sep 2011 - 10:02

Barcelona ka nxjerrë vetëm një pikë përballë Real Sociedadit në takimin e javës së dytë të La Ligas. Përballja e zhvilluar të shtunën në Estadio Municipal de Anoeta përfundoi me rezultat 2-2.

Blaugranët krijuan epërsi të hershme pas një aksioni të Fabregas, Alexis Sanchez dhe në fund Xavi Hernandez e plasoi topin në rrjet (10’).

Vetëm pas dy minutash, transferi i ri i katalunasve, Cesc Fabregas, dyfishoi epërsinë, dhe dukej se vendasit do të gjenden përpara një debakli të vërtetë.

Mirëpo, nuk ndodhi kështu. Në gjysmën e dytë, Sociedadi u kthye në lojë dhe arriti ta barazojë rezultatin.

Një krosim të Xabi Prieto e shfrytëzoi Agirretxe, i cili me kokë ngushtoi epërsinë e mysafirëve (59’).

Antoine Griezmann shënoi golin e barazimit (61’), për t’ia sjellë një pikë të artë ekipit të tij, pasi që lojtarët mysafirë nuk arritën të shënonin gol tjetër deri në fund të takimit.

Pas këtij barazimi, Barca pozicionohet në krye të tabelës me katër pikë të fituara nga dy ndeshje, po aq sa ka edhe Real Sociedadi.
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk fiton Barcelona!  Empty Re: Nuk fiton Barcelona!

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Dec 2011 - 6:21

Fiton se esht alamet skuadre
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi