Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Magjepset nga Halle Berry People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Magjepset nga Halle Berry People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magjepset nga Halle Berry

2 posters

Shko poshtë

Magjepset nga Halle Berry Empty Magjepset nga Halle Berry

Mesazh nga Emona Sat 17 Sep 2011 - 6:14

Magjepset nga Halle Berry Hale1Edhe pse ka një trup, për të cilin femrat ia kanë zili, Sofia Vergara mendon se duket si një transvestite. Aktorja e njohur për rolin e saj si Gloria Delgado-Pritchett në serinë "Modern Family" e ka bërë këtë deklaratë kur ka biseduar për filmin “The Advocate”, ku ka luajtur rolin e një trans-seksuali.

E pyetur nëse e ka gjetur këtë rol sfidues, bukuroshja 39-vjeçe është përgjigjur: “Jo, sepse edhe ashtu dukem si një transvestite. Jam femër, por jam super e ekzagjeruar me gjinjtë, vithet, grimin dhe theksin tim. Kur bëhem gati për një ngjarje, unë gjithmonë e shikoj veten në pasqyrë dhe them: “Dukem si një transvestite, por prapë më pëlqen kjo dukje”, ka rrëfyer ajo.

Gjatë kësaj interviste, ajo ka zbuluar edhe joshjen që ka ndaj një bukuroshe të famshme. “Kam shumë femra që më përndezin, por Halle Berry është e preferuara ime. Ajo është perfekte. Sa herë që e shoh, dua t’i jap një ovacion të gjatë, pasi është magjepsëse”, ka thënë ajo.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Magjepset nga Halle Berry Empty Re: Magjepset nga Halle Berry

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 17:26

e bukur qenka,sqenka e keqe
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi