Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

+2
WebMaster
Medina
6 posters

Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga Medina Thu 22 Sep 2011 - 9:36

Siç e quajnë mediat gjermane, Mona (15), e cila jetonte me nënën e saj në një fermë kuajsh në një provincë në Gjermani, Schleswig-Holstein, është zhdukur.

Më parë këtë vit, ajo filloi që shumë kohë të kaloj në internet, Facebook. Në Facebook ajo u takua me pakistanezin (25) me të cilin ra në dashuri.

Në maj të këtij viti, Mona i tha nënës së saj se po shkon për të vizituar një mik të sajin. Pas kësaj ajo nuk u kthye më në shtëpi. Nëna e vajzës në dhomën e saj e gjeti një listë të çmimeve për shërbime seksuale.

Ajo (nëna) menjëherë e lajmëroi policinë dhe e raportoi zhdukjen e vajzës.

Menjëherë u kuptua se pakistanezi i cili kishte luajtur me dashurinë e vajzës e kishte detyruar atë që të merret me prostitucion.

Policia e gjeti shumë shpejtë faqen e internetit ku vajza ishte duke ofruar shërbime seksuale. Ata e gjetën Monën në Hanover. Më pas ajo u dërgua në një klinikë për trajtim. Megjithatë, vajza u arratis nga klinika – që atëherë ajo trajtohet e zhdukur (që nëntë ditë).

Policia po vazhdon ta kërkoj vajzën.
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga WebMaster Thu 22 Sep 2011 - 9:41

Cfar nuk degjon sot ne diten e sotme vallai
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga Intriganti Thu 22 Sep 2011 - 9:45

Kjo eshte nje fatkeqsi qe ndodh ne Virtualitet por ligji ka perparsi sepse minimumi dehonet personi ne fjale me 15 deri ne 25 vjet Burg!
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga Klio Thu 22 Sep 2011 - 9:50

Gjynah goca....hej zot sa frik i kam keto gjera !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga WebMaster Thu 22 Sep 2011 - 10:45

Me verte gjynah ..Po doja te thoja po ato qe kan moshen 25 e siper sa gjynah jane po se kuptojne ata se cfar ikin te bejne apo do thone gjithmone qe i morin me force tja len fajin mashkullit gjithmone .sot me force nuk te mer njeri po thjeshte kan qef lekun dynjoja kush ka lindur per ate pune e ben kush jo nuk genjehet kollaj eshte moshe e vogel si puna e kesaj qe eshte genjyer edhe ka perfunduar ne nje ambjent qe se priste qe te ndodhej dashuria eshte e verber nganjehere per kush nuk e kupton perfundon keq ...Prandaj po flas per moshat e vogla kujdesni ne internet se nuk do gjeni tjeter qe pervertita njerez qe ne realitet nuk jan te gezuar ..jan te rralle njerez te mire qe mundesh te gjesh ...prandaj ju them kujdesni
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga pishtimi Thu 22 Sep 2011 - 15:33

Zoti na ruajt mend e kokes sepse interneti sa te mira ka po edhe ac te keqija ka keshtut qe thone te paret ne fillim trute ne koke shndet e pastaj ca lek ne gjep...gjithqka ka ne kete bote po ne jemi ata ose ato qe te kemi trut ne koke qe mos te bejme gjera te tilla.....
pishtimi
pishtimi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : RKS
Postime Postime : 146
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 18:21

hajde goc hajde,spaska qen hic inteligjente;vallai edhe un kam fb,por nuk genjehem dot leht nga fjalet e meshkujve
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute Empty Re: Vajza 15 vjecare bie ne dashuri nepermjet Facebookut dhe perfundon ne prostitute

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi