Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

+41
Ailin
Princ
exploreri
Ariel
bekimi
Xhan
Aristogata
il conte
mister.albania
Arian 123
Lazdrane
Neta E
*Sweety*
Alberti
An0nim
Gladiola
Docteur
Space
Free spirit
Anakonda
leona
Dori_sweet
Emona
Klio
Durrsaku
EMI
dajti modh
Poeti Dhimbjes
Maksi
CuN@BosS/
Katniss
leta
Darius
Єямєℓiиdå
Leo_uk
LaDescarada
WebMaster
T_o_n_i
Arabela
Neutral_ne_politike
kasperi
45 posters

Faqja 7 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga kasperi Sun 10 Jul 2011 - 4:00

First topic message reminder :

stiliste e modes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Dec 2012 - 10:48

weeee kush flet kjo EMI qe ka mashtu gjysmen e Tirones... [You must be registered and logged in to see this image.]

kesaj do ti jepsha profesionin si ja thone emrin mer shqi "heart breaker" [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 10:49

Neurolog.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Dec 2012 - 10:50

marangoz.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:51

Leo_uk shkruajti:weeee kush flet kjo EMI qe ka mashtu gjysmen e Tirones... [You must be registered and logged in to see this image.]

kesaj do ti jepsha profesionin si ja thone emrin mer shqi "heart breaker" [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah gjysmen e Tirones..? epo edhe te gjithe rretheve te tiera...se i kam heart breaker gjithandeje..hahha

ky, hajt mo...nje tip psikologu sdo ishte keq.. hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Dec 2012 - 10:52

fallxhore... [You must be registered and logged in to see this image.] ti zhvat leket e te ngop me rrena.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:54

Leo_uk shkruajti:fallxhore... [You must be registered and logged in to see this image.] ti zhvat leket e te ngop me rrena.. [You must be registered and logged in to see this image.]
hahhaha jo ore...
ky magjistar me lavierres ne dore... hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Dec 2012 - 10:55

doganiere... yyyypp xhixhi kontrabande per te tere... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 10:57

Leo_uk shkruajti:doganiere... yyyypp xhixhi kontrabande per te tere... [You must be registered and logged in to see this image.]
hahha po sa do gezohen ata te Lzaratit hahhaha
ky zevendesi ime... hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 11:01

Pensioniste... Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:04

il conte shkruajti:Pensioniste... Happy
me duhen edhe ca vite shoku..ose si thot moma Ariel skam me u plak me kto men qe kom...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 11:05

Akrobate.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:05

Avokat...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Dec 2012 - 11:13

Shitese tek dyqani i Channel[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Arian 123 Mon 17 Dec 2012 - 11:15

Ginekologe.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:16

Єямєℓiиdå shkruajti:Shitese tek dyqani i Channel[You must be registered and logged in to see this image.]
pse shitese mi, pronare thuaj hahhah
Kjo profesion me te mire se nje mami mrekulli ska ku e gjen... PUCC
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 11:20

Psikolloge... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 17 Dec 2012 - 11:26

EMI shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Shitese tek dyqani i Channel[You must be registered and logged in to see this image.]
pse shitese mi, pronare thuaj hahhah
Kjo profesion me te mire se nje mami mrekulli ska ku e gjen... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ku me e marr me kan pronare po edhe shitese aty so ishte mjaft [You must be registered and logged in to see this image.]

Conti djale zotni, meriton pune ne zyre
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:28

il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:28

Єямєℓiиdå shkruajti:
EMI shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Shitese tek dyqani i Channel[You must be registered and logged in to see this image.]
pse shitese mi, pronare thuaj hahhah
Kjo profesion me te mire se nje mami mrekulli ska ku e gjen... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ku me e marr me kan pronare po edhe shitese aty so ishte mjaft [You must be registered and logged in to see this image.]

Conti djale zotni, meriton pune ne zyre
po pronare dyqani mi..jo e firmes jo...hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 11:33

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha

Hahahahhah punetor fabrike e gjete ..po ate tjetren jo...


Ti meteorologe....se kohen te pakten e gjen ti.... Happy Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:34

il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha

Hahahahhah punetor fabrike e gjete ..po ate tjetren jo...


Ti meteorologe....se kohen te pakten e gjen ti.... Happy Happy
hahah te gjitha i gjeje une ore...
mos me thuaj qe punon te fabrika e grana padana hhaha??
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Leo_uk Mon 17 Dec 2012 - 11:34

muratore.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Maksi Mon 17 Dec 2012 - 11:35

lopcar
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 11:38

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha

Hahahahhah punetor fabrike e gjete ..po ate tjetren jo...


Ti meteorologe....se kohen te pakten e gjen ti.... Happy Happy
hahah te gjitha i gjeje une ore...
mos me thuaj qe punon te fabrika e grana padana hhaha??

je farewww je farewww jo jo as grana as padana.... hihihi

Me ke cuar shume ne veri ti mua.....futi retromarcia.... dhe jepi pak gaz ...e me co ne jug ...

Ti do jesh ... vucumpra... Happy tregtare...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:40

il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha

Hahahahhah punetor fabrike e gjete ..po ate tjetren jo...


Ti meteorologe....se kohen te pakten e gjen ti.... Happy Happy
hahah te gjitha i gjeje une ore...
mos me thuaj qe punon te fabrika e grana padana hhaha??

je farewww je farewww jo jo as grana as padana.... hihihi

Me ke cuar shume ne veri ti mua.....futi retromarcia.... dhe jepi pak gaz ...e me co ne jug ...

Ti do jesh ... vucumpra... Happy tregtare...
hahha ooo pse nga juge qenke ti ore, ?
epo skam info per fabrikat e jugut...vetem po te jesh puntor frutash... hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 11:42

Fallxhore hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 11:43

EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha

Hahahahhah punetor fabrike e gjete ..po ate tjetren jo...


Ti meteorologe....se kohen te pakten e gjen ti.... Happy Happy
hahah te gjitha i gjeje une ore...
mos me thuaj qe punon te fabrika e grana padana hhaha??

je farewww je farewww jo jo as grana as padana.... hihihi

Me ke cuar shume ne veri ti mua.....futi retromarcia.... dhe jepi pak gaz ...e me co ne jug ...

Ti do jesh ... vucumpra... Happy tregtare...
hahha ooo pse nga juge qenke ti ore, ?
epo skam info per fabrikat e jugut...vetem po te jesh puntor frutash... hahah


Jo jo mos ngaterro ...... ate me dollarin ti.... hihihi hihihi thame punoj ne fabrike....

Une po te coj andej nga Tirana punonjese e Tegut...tek intimet per meshkuj dhe femra... Happy Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:43

hahah do shofesh fatin ti mi, se ta gjeje une....hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:44

il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:
EMI shkruajti:
il conte shkruajti:Psikolloge... iihhaa.
ky puntor fabrike...panetone..hahha

Hahahahhah punetor fabrike e gjete ..po ate tjetren jo...


Ti meteorologe....se kohen te pakten e gjen ti.... Happy Happy
hahah te gjitha i gjeje une ore...
mos me thuaj qe punon te fabrika e grana padana hhaha??

je farewww je farewww jo jo as grana as padana.... hihihi

Me ke cuar shume ne veri ti mua.....futi retromarcia.... dhe jepi pak gaz ...e me co ne jug ...

Ti do jesh ... vucumpra... Happy tregtare...
hahha ooo pse nga juge qenke ti ore, ?
epo skam info per fabrikat e jugut...vetem po te jesh puntor frutash... hahah


Jo jo mos ngaterro ...... ate me dollarin ti.... hihihi hihihi thame punoj ne fabrike....

Une po te coj andej nga Tirana punonjese e Tegut...tek intimet per meshkuj dhe femra... Happy Happy

haha jo jo shoku larg shume larg jom se tregu Tirones....hhaa
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 11:45

Hahahaha gaxhie ehe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga bekimi Mon 17 Dec 2012 - 11:47

gjukatse hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:48

Klea shkruajti:Hahahaha gaxhie ehe
hahah pse mi profesion eshte gaxhije..??
kjo kercimtare belly dancer..hahaah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Maksi Mon 17 Dec 2012 - 11:56

sekretaria ime
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 12:00

Maksi shkruajti:sekretaria ime
hahah pse jo shefia jote kshtu..?? hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Neta E Mon 17 Dec 2012 - 12:51

Juriste
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 23:00

Skam iden...

Se edhe ti thuash diqka te mir kjo prap po shan ...qka kom pa promet nga kjo !!!!!.....
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Dec 2012 - 23:01

masazhiere
varet sa te buta i ka duret je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 23:05

Gjak shpinen ta boj po mos um thuj se qysh i kom ndreq sot thojt....

Msues... hihihi


Edituar për herë të fundit nga Xhan në Mon 17 Dec 2012 - 23:07, edituar 1 herë gjithsej
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Dec 2012 - 23:06

teler ne bang
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 23:09

Minister i transportit
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...? - Faqe 7 Empty Re: Cfar profesioni i ofroni anetarit siper ...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi