Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri

2 posters

Shko poshtë

Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri Empty Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri

Mesazh nga Emona Fri 14 Oct 2011 - 3:43

Los Angeles – Duket se paraqitja e bukur në bikini nuk është arsyeja e vetme e buzëqeshjes së saj.
Ajo mund të jetë mërzitur që u skualifikua në garën e “Dancing With The Stars”, por duket se kjo gjë nuk e ka bezdisur dhe aq shumë. 33 vjeçarja italiane është shfaqur e gëzuar dhe e relaksuar në një foto që ka postuar në profilin e saj në Twitter, një foto me bikini në plazh.Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri Canalis

Ish e dashura e George Clooney-t ka pozuar në rërën e Los Angeles duke cituar, “Ju uroj një ditë fantastike nga plazhi më i bukur i Los Angeles-it”.

Menjëherë pas eliminimit të saj, ajo pati komentuar në profilin e saj, “Pas 20 vitesh do t’ju vij keq për gjërat që nuk bëtë, se sa për ato që bëtë”.

Për humorin e saj të mirë thuhet se ka një shpjegim. Sipas TMZ, bukuroshja italiane ka filluar të frekuentojë ish yllin e “True Blood” dhe modelin Mehcad Brooks. Ata janë parë duke darkuar në restorantin STK në West Hollivud. Thuhet se të dy janë larguar nga lokali me të njëjtën makinë

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri Empty Re: Ciao bella! Elisabetta Canalis gjen një partner të ri

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 17:04

shyqyr;se kam qen tu mendu gjith naten per te....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi