Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ka momente... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ka momente... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ka momente...

+47
bekimi
Arian 123
V-I-P
Bukurosh-Djal
Samuela
denido
Gladiola
Sasha
Lolita
ReBeL
An0nim
Almira
Shkembi
Besa
Labja
Docteur
era85
Anakonda
Lot i derdhur
Free spirit
Ariel
Aяtємιѕα
Alberti
Darius
il conte
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Leo_uk
Intriganti
kasperi
Єямєℓiиdå
Katniss
bobi 10
Arabela
EMI
Maksi
EpiKada
Durrsaku
Klio
T_o_n_i
Dori_sweet
tipi engjellor
Space
Endry
Emona
dajti modh
WebMaster
51 posters

Faqja 5 e 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Ka momente...

Mesazh nga WebMaster Wed 21 Sep 2011 - 9:44

First topic message reminder :

Edhe gjithcka mer rrugen e duhur


Edituar për herë të fundit nga Corasol në Sat 22 Sep 2012 - 23:30, edituar 2 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Maksi Thu 17 Nov 2011 - 4:08

po dal dhe une
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Darius Thu 17 Nov 2011 - 4:36

Vjen një moment në jetë, kur kupton se kush ka rëndësi, nuk ka pasur kurrë, kush nuk do të ketë më, dhe kush do të ketë
gjithmonë... Prandaj mos u shqetëso për njerëzit e të kaluarës tënde, sepse ka një arsye pse ata nuk janë pjesë e të ardhmes tënde..
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga bobi 10 Thu 17 Nov 2011 - 5:22

lodhesh


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 5:46

dhe ju prsh,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga bobi 10 Thu 17 Nov 2011 - 5:48

te presin celebrate005


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 5:50

bobi 10 shkruajti:te presin [You must be registered and logged in to see this image.]
kush??[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 17 Nov 2011 - 5:53

...Cdo lamtumire i leshon vendin nje pershendetjeje te afert....

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga bobi 10 Thu 17 Nov 2011 - 5:53

Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:te presin [You must be registered and logged in to see this image.]
kush??[You must be registered and logged in to see this image.]
une 00027003


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Darius Thu 17 Nov 2011 - 5:55

Vjen nje moment,dhe qetesohemi,..presim dhe kalisim durimin,..ca i lem ta kalojn ca si degjojme,..ca shprehje i fshijme ca i ripertrijme..
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Ariel Thu 17 Nov 2011 - 5:58

...dhe duhet te shpalosesh vlerat e tua...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 6:01

bobi 10 shkruajti:
Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:te presin [You must be registered and logged in to see this image.]
kush??[You must be registered and logged in to see this image.]
une [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 17 Nov 2011 - 6:18

...dhe nuk shoh dot kush esht i/e fshehur!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 6:29

Anna shkruajti:...dhe nuk shoh dot kush esht i/e fshehur!
ti je,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Nov 2011 - 6:31

Sepse je vetem ti edhe moma ariel


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 6:38

Klea@Love shkruajti:Sepse je vetem ti edhe moma ariel
une sjam e fshehur,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Maksi Thu 17 Nov 2011 - 6:53

Dhe maksi perseri on
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 6:54

Maksi shkruajti:Dhe maksi perseri on
mire se erdhe,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 17 Nov 2011 - 6:59

Arabela shkruajti:
Anna shkruajti:...dhe nuk shoh dot kush esht i/e fshehur!
ti je,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

veten e shoh personin tjeter jo...! [724516]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 7:00

Anna shkruajti:
Arabela shkruajti:
Anna shkruajti:...dhe nuk shoh dot kush esht i/e fshehur!
ti je,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

veten e shoh personin tjeter jo...! [You must be registered and logged in to see this image.]
mos e çaj koken fare,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Maksi Thu 17 Nov 2011 - 7:05

Dhe maksi nxori makinen nga vendqendrimi xhiroi pak gomat se e ka zakon dhe u be ere
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 7:06

Maksi shkruajti:Dhe maksi nxori makinen nga vendqendrimi xhiroi pak gomat se e ka zakon dhe u be ere
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Nov 2011 - 7:28

Qe shikoj ca reagimi qe sme pelqejne po edhe durimi ka kufirin e ti sme intereson nese forumi rri me tre veta po ja vlen amo


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 17 Nov 2011 - 7:41

Arabela shkruajti:
Anna shkruajti:
Arabela shkruajti:
Anna shkruajti:...dhe nuk shoh dot kush esht i/e fshehur!
ti je,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

veten e shoh personin tjeter jo...! [You must be registered and logged in to see this image.]
mos e çaj koken fare,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

Te falenderoj per korrektesine e qendrimin tend si pjese e stafit qe je 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Darius Thu 17 Nov 2011 - 7:44

dhe them ti fus nje fshese postimeve qe jane bere siper 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 17 Nov 2011 - 7:49

..dhe them Darius se s'ka arsye te behet kjo se kemi folur brenda temes gjithmone...lidhi pak fjalet mes tyre e do kuptosh 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Nov 2011 - 7:53

Vjen nje moment edhe postimet rrin yllo sjan jasht temes se i kam pare une para teje [TePuC]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga tipi engjellor Thu 17 Nov 2011 - 22:47

dhe ndihem edhe i lodhur nga puna e perditshme...
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 22:48

dhe hapi msn,,,,kerkesa per shoqeri nga ca qytetare japonez,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Durrsaku Thu 17 Nov 2011 - 22:50

ste lene me te pish cigare ne dyqan se e ha gjoben 1 milion [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 22:51

Durrsaku shkruajti:ste lene me te pish cigare ne dyqan se e ha gjoben 1 milion [You must be registered and logged in to see this image.]

mos u merzit durrsaku,,,,mbase kjo esh shenje qe ka ardhur koha ta lesh duhanin????[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Durrsaku Thu 17 Nov 2011 - 22:56

Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ste lene me te pish cigare ne dyqan se e ha gjoben 1 milion [You must be registered and logged in to see this image.]

mos u merzit durrsaku,,,,mbase kjo esh shenje qe ka ardhur koha ta lesh duhanin????[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] as qe behet fjale
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 22:57

Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ste lene me te pish cigare ne dyqan se e ha gjoben 1 milion [You must be registered and logged in to see this image.]

mos u merzit durrsaku,,,,mbase kjo esh shenje qe ka ardhur koha ta lesh duhanin????[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] as qe behet fjale
he mo dhe ti,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,do et behesh cun i mire apo jo??? po mund t ebehesh,,, por per kete duhet ta braktisesh dhe ta dergosh ne jetimore xhaxhi duhanin,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Thu 17 Nov 2011 - 22:58

v1m dhe mendon ...a thua do i gjej ca lekaaaaa borxh se me duhen
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Durrsaku Thu 17 Nov 2011 - 23:01

Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ste lene me te pish cigare ne dyqan se e ha gjoben 1 milion [You must be registered and logged in to see this image.]

mos u merzit durrsaku,,,,mbase kjo esh shenje qe ka ardhur koha ta lesh duhanin????[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] as qe behet fjale
he mo dhe ti,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,do et behesh cun i mire apo jo??? po mund t ebehesh,,, por per kete duhet ta braktisesh dhe ta dergosh ne jetimore xhaxhi duhanin,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mooooos eshte dicka qe se braktis dot jam rritur me duhanin
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 23:02

Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:ste lene me te pish cigare ne dyqan se e ha gjoben 1 milion [You must be registered and logged in to see this image.]

mos u merzit durrsaku,,,,mbase kjo esh shenje qe ka ardhur koha ta lesh duhanin????[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] as qe behet fjale
he mo dhe ti,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,,do et behesh cun i mire apo jo??? po mund t ebehesh,,, por per kete duhet ta braktisesh dhe ta dergosh ne jetimore xhaxhi duhanin,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
mooooos eshte dicka qe se braktis dot jam rritur me duhanin
posi ,,se po ja sheh fort hajrin,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Durrsaku Thu 17 Nov 2011 - 23:03

po moj ja kam pare eshte e vetmja qe digjet per mua[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Thu 17 Nov 2011 - 23:07

v1m dhe them ...ku visi ka nis me rrecitu bukur me kete te djegmet [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Durrsaku Thu 17 Nov 2011 - 23:08

toni fillon dhe grricet me mua[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Thu 17 Nov 2011 - 23:11

dhe bie ne mendime,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Thu 17 Nov 2011 - 23:12

Durrsaku shkruajti:toni fillon dhe grricet me mua[You must be registered and logged in to see this image.]

v1m dhe them se mos eshte hera e pare qe ne dashurohemi fort me nj tj kshu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 5 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi