Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ç'farë thoni gjatë seksit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ç'farë thoni gjatë seksit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ç'farë thoni gjatë seksit?

3 posters

Shko poshtë

Ç'farë thoni gjatë seksit? Empty Ç'farë thoni gjatë seksit?

Mesazh nga Eloona Sun 16 Oct 2011 - 23:19

Shume vetave i pelqen qe kur bejen seks te perdorin fjale te cilat e ekistojne. ju cfare thoni gjate seksit?
Eloona
Eloona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Peje!
Postime Postime : 29
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : GjdoGje aFer~

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'farë thoni gjatë seksit? Empty Re: Ç'farë thoni gjatë seksit?

Mesazh nga dajti modh Tue 18 Oct 2011 - 6:00

faqen e fundit te fjalorit [QeSh] [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'farë thoni gjatë seksit? Empty Re: Ç'farë thoni gjatë seksit?

Mesazh nga T_o_n_i Tue 18 Oct 2011 - 6:02

quhet kjo OHHHH OHHHHH ..jepi jepi..... mosssssssss e dh.... tani
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'farë thoni gjatë seksit? Empty Re: Ç'farë thoni gjatë seksit?

Mesazh nga Eloona Tue 18 Oct 2011 - 23:42

Un them fjale te pista i the ta fusi me fort e me thelle ME thelle
kam qejf kur ai me shan e me thot kurve apo pidh
edhe un i them se e dua karin e tij e gjera te tilla
Eloona
Eloona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Peje!
Postime Postime : 29
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : GjdoGje aFer~

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç'farë thoni gjatë seksit? Empty Re: Ç'farë thoni gjatë seksit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi