Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parashikimet e NASA-s, si ato të civilizimit “Maja” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parashikimet e NASA-s, si ato të civilizimit “Maja” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parashikimet e NASA-s, si ato të civilizimit “Maja”

Shko poshtë

Parashikimet e NASA-s, si ato të civilizimit “Maja” Empty Parashikimet e NASA-s, si ato të civilizimit “Maja”

Mesazh nga T_o_n_i Tue 18 Oct 2011 - 0:27

Sipas parashikimeve të civilizimit mistik “Maja”, mijëra vjet më parë,
më 11 tetor 2011, bota do të pësonte çrregullime nga valët e forta të
rrezatimit të diellit. Sipas ekspertëve, Toka është goditur nga këto
rrezatime, pasi ka pasur probleme me lidhjet e internetit dhe telefoninë
celulare në planet. Në fushën e komunikimit celular në botë, kjo ditë
ka qenë kaotike. Kalendari “Maja” është bërë objekt i shpeshtë studimi
dhe debati mes shkencëtarëve, pasi ai ndalet në vitin 2012, ku
parashikon një stuhi të fortë diellore që do të shkatërrojë planetin.
Edhe pse kjo është hedhur poshtë nga një pjesë e mirë e shkencëtarëve
skeptikë mbi parashikimet mistike, llogaritjet e NASA-s konfirmuan se
kolapsi është pasojë e rrezatimit të fuqishëm të shkaktuar nga
shpërthimi diellor, i cili, sipas shkencëtarëve të NASA-s, do të jetë aq
i fuqishëm, sa i gjithë planeti do të mbetet pa energji elektrike.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi