Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

+2
Ariel
Emona
6 posters

Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Emona Tue 18 Oct 2011 - 1:09

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) N117
Ndodhet në Gjenevë, Zvicër në hotelin “President Wilson Hotel” dhe mund të rezervohet kundrejt shumës 33.000 $ nata. Shkohet me një ashensor privat deri në katin e tretë. Në të ndodhen 4 dhoma gjumi, një dhomë veshjeje dhe një studio. Tavolina në dhomën e ngrënies ka 26 vende. Të gjitha dyert dhe dritaret e suitës janë antiplumb.Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) The-president-wilson-hotel-in-geneva_penthouse-suite-view_4268Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) The-president-wilson-hotel-in-geneva_dining-area_4275Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Salon_oriental_president_wilson_hotel_3Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Royal-penthouse-suite-president-wilson-hotelDhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Royal-penthouse-suite-president-wilson-hotel-2Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Royal-penthouse-suite-at-president-wilson-hotelDhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Photo-s1-2Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Most-expensive-hotel-rooms-in-the-world-royal-penthouse-suite-president-wilson-hotel-geneva-switzerlandDhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Interior-of-royal-penthouse-suite-president-wilson-hotel-500x312Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Hotel-caro-president-wilson-6Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Geneva_02

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Ariel Wed 19 Oct 2011 - 2:56

Futja kot dhe kta.... E ca ka ky hotel per 33000 nata...pffffff
Ne Turqi i ke si ne dubai me 10 fish me pak....dhe all inclusive...

Lujtshin menc ata qe flejne me aq naten....
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Durrsaku Wed 19 Oct 2011 - 2:58

uffaaaaaaaaaaaaaaaa
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Klio Wed 19 Oct 2011 - 3:00

Sa i ngjaka shpis time....mos kan ardh i kan bo ketu fototDhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) 1388203807 Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) 1388203807Mire e ka teta ne turqi i ke mijera here me luksoze se kjo dhe shum me lire.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Durrsaku Wed 19 Oct 2011 - 3:11

preferoj hotel lulin te tregu fshatar ne durres 5mije lek te vjetra
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga dajti modh Wed 19 Oct 2011 - 3:15

E me se nuk qenka shume shtrenjt . 8000$ nje dhome qenka se paska kater dhoma gjumi [724516]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Apr 2012 - 1:19

qenka shum e bukur.........................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO) Empty Re: Dhoma më e shtrenjt e hotelit në Botë (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi