Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

+6
WebMaster
Єямєℓiиdå
Leo_uk
Darius
Klio
Aяtємιѕα
10 posters

Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 18 Oct 2011 - 9:23

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 10_10_11_102037_like
Një Amerikan nuk ka mundur ta besojë se të gjithë njerëzit ja kanë bërë “like” statusin në facebook përvec gruas së vet dhe për atë shkak e ka rrahur mirë.

Një burrë tridhjetë e gjashtë vjecar e ka sulmuar gruan e tij sepse ajo nuk ja ka bërë “like” statusin në facebook në lidhje me një vjetorin e vdekjes së nënës së tij.Thuhet se, para se ta rrahë gruan e tij, ka thënë se nuk ka mundur ta besojë se të gjithë ja kanë pëlquer statusin në facebook përvec “asaj e cila është dashur ta bëjë e para”.

Benito Apolinar nga Neë Mexico, pas incidentit është arrestuar dhe në seancën e parë ka thënë se nuk ndjehet fajtor, ndërsa besohet se gjatë kohës së sulmit ka qenë nën ndikim të alkoholit.

Përndryshe, gruaja e përdoruesit agresiv të facebook-ut para disa kohëve e kishte braktisur dhe jetonin të ndarë, ndërsa deri tek sulmi ka ardhur kur Benito ka ardhur në shtëpinë e saj për ti lënë fëmijët, kur edhe janë grinder rreth “like” të statusit, me cka ai e ka goditur dhe e ka tërhekur për floke.

Menjëherë pas sulmit është arrestuar, paraqitja e ardhshme para gjykatës do të jetë në fund të vitit. /shqipmedia/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Klio Tue 18 Oct 2011 - 9:53

Kan lujt menc njerezit me kete fb
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Darius Tue 18 Oct 2011 - 9:54

Kane ik njerzit per lesh pas fb..........
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Leo_uk Tue 18 Oct 2011 - 9:54

haahahahahaah edhe shajne burrat shqiptare pastaj... Te shkretet burra ne Shqiperi te pakten te rrahin per corapet, jo per like ne FB. Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 18 Oct 2011 - 10:52

Budall vallai......obsesion me fb
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Oct 2011 - 11:34

Oh sa njerez te trashe amon ... Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Intriganti Tue 18 Oct 2011 - 11:41

Mir Ja Ka Bere Gruas! pasi mund ta kete porositur me mira here beje like moj gru beje ajo jo e jo edhe ! e ka hak Dajakun! Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 426788
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 18 Oct 2011 - 12:38

Hahahahhahhaahahhaahahhahaaaaaaaaa...
Mire ja ka bere. Ou ajo, ku ka ketu te mos ja pelqesh burrin, statusin e kam fjalen, mos me keqkuptoni.
O zot na ler mendjen se drejt shkallimit shkohet fare lehte.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Arabela Tue 18 Oct 2011 - 20:13

mosssssssssssssssss per nje like te hash dru,,,ste falkerka ai njeri ,,,Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807

te isha une do ja kisha bere like me pc kokesRrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Maksi Tue 18 Oct 2011 - 20:19

Arabela shkruajti:mosssssssssssssssss per nje like te hash dru,,,ste falkerka ai njeri ,,,Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807

te isha une do ja kisha bere like me pc kokesRrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 :lol!:
iku lap topi per mana ferra Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 668312
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Arabela Tue 18 Oct 2011 - 20:26

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:mosssssssssssssssss per nje like te hash dru,,,ste falkerka ai njeri ,,,Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 1388203807

te isha une do ja kisha bere like me pc kokesRrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 398758 :lol!:
iku lap topi per mana ferra Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 668312
Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 426788 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 426788 Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 426788 po e meriton o,,,se nuk rrifet gruaja per nje like,,,te tille burra duhen derguar ne grupe ndihme,,,Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Maksi Tue 18 Oct 2011 - 20:34

epo shume idiot per nje like bre hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook Empty Re: Rrah gruan pasi nuk ia bëri “like” në Facebook

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi