Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

5 posters

Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga T_o_n_i Sat 22 Oct 2011 - 23:53

Tragjedi ne Moto GP. Një aksident i
frikshëm në xhiron e dytë të Cmimit të Madh të Malajzisë në Moto GP i ka
kushtuar jetën pilotit italian të Hondës, Marco Simoncelli.


Pamjet e aksidentit janë të
frikshme: Simoncelli rrëzohet në pistë dhe në këtë kohë Colin Edwards
nuk ka mundur ta evitojë duke i kaluar përsipër me motorrin e tij dhe
duke e goditur në qafë.

Që në momentin e parë dukej se
situata ishte kritike: 24-vjecari i shtrirë në asfalt pa lëvizur dhe me
kaskën që i ishte hequr nga përplasja e fortë.

Doktori
Marco Russo, në deklaraten për Italia 1, deklaroi se “Simoncelli arriti
në spital me një arrest kardiak dhe shenjat e gomave në qafë”.

Marco Simoncelli po zhvillonte garën e tij të 149 në botëror. Është
shpallur kampion bote në kategorinë 250 cc në vitin 2008 dhe që nga viti
i kaluar garonte për Hondën në Moto GP.

Gara e Malajzisë u
ndërpre menjëherë pas aksidentit dhe u pezullua përfundimisht disa
minuta më pas, gjë që bëri të mendohej për më të keqen.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 23:55

sa keq me vjen prandaj i urrej motorrat
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga T_o_n_i Sat 22 Oct 2011 - 23:58

tragjedi per nje pilot si Simoncelli :qajjjjjj:

R.I.P per Simoncellin
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga il conte Sat 22 Oct 2011 - 23:59

ishte me te vertet nje aksident i llahtarshem .
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga T_o_n_i Sat 22 Oct 2011 - 23:59

un po e shikoja live e sinqerisht ishte katastrof ai cast
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga il conte Sun 23 Oct 2011 - 0:03

dhe trajektorja qe mori motorri ishte me te vertet e cuditshme sepse ne vend qe te dilte jashte piste motorri u fut perseri ne piste.

mendoj qe valentino megjithese nuk kishte faj nuk do tja fali vetes pasi ishin dhe shoke bashke.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga T_o_n_i Sun 23 Oct 2011 - 0:11

te vetmin shok qe kishte Vale ishte ky dhe nese e kujton ai me vrap u ngrit ne kembe kur u rrezua e tentoi te shkonte tek Simoncelli pasi e shikonte aty te shtrite ne piste e pa skafanden ne koke.... :qajjjjjj:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:03sa gjynah
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga T_o_n_i Sun 23 Oct 2011 - 2:04

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 969217Klea aman se ishte talent i vertet per nje fund te tille
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:05Me erdhi keq me verte gjynah i ri edhe nje kampion i pa pare
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:06

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:13

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Marco_simoncelli_00
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:13

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 200209_simoncelli_al_dainese_store_ancona
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:14

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Marco_simoncelli_losail_action_250cc_gilera_2009
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:16

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Motogp-2010-marco-simoncelli_11
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Oct 2011 - 2:16

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 2320567--346x212
Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc Pytje & Përgjigje Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 19:27

shpresoj te zejn te tjeret mend nga kjo ndodhi dhe te marrin mesim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli Empty Re: Tragjedi në Moto GP, vdes Marco Simoncelli

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi