Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inicialet (formo fjali) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inicialet (formo fjali) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inicialet (formo fjali)

5 posters

Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 23 Oct 2011 - 9:05

meqë spo kam ça me be ktu ne shpi, thashe po hap ket temen. thelbi temes esht te shtym kohen, dhe te bejm pak dallavere siç bejm ne kafe.

persh.

kur un shkruj

TBG

tjetri poshte duhet te formoj nje fjali me keto iniciale dhe te lej iniciale te tijat per anetarin qe do ta pasoj ne post.

te bofsha gropen


shembull prap

JZKGJ mos tju duket e veshtir ( je zon kaps gje? ) (tongueout)


ok vazhdojm, [Ok]

HShMDA ( e vështir ë? )
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga EMI Sun 23 Oct 2011 - 9:13

he shum mend dashka ANA....
KTD....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 23 Oct 2011 - 9:32

Klea Te Don,,,,

DNUERS
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Formo Fjali me Inicialet e Parafolsit...

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Oct 2011 - 0:22

Rregullat

1) Artikuloni nje fjali sipas deshires me inicialet qe ka shkruajtur parafolsi
2) Zgjidhni disa germa sipas deshires qe personi i rradhes ti perdor si iniciale


Shembull -------------------------------------------------------------------------

Parafolsi: CCBCCEKCCEC

Ti: cuni cipit, baba capit, ca e ka cipi cunin e capit?

Ti: ZVDRSKH Inicialet (formo fjali) 426788
Inicialet (formo fjali) 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Inicialet (formo fjali) 30l12rc Pytje & Përgjigje Inicialet (formo fjali) 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga T_o_n_i Mon 24 Oct 2011 - 0:57

Zemer Vdekt Dashnori Remzies Se Ka Humb

TQNEMD
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 24 Oct 2011 - 1:15

Tema Qe Ne E Mendojme dyfishte

Ps: Kjo teme esht hapur mbrem e nga une

FRPSX
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Oct 2011 - 1:18

Dy Temat u Bashkuan bashke
Inicialet (formo fjali) 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Inicialet (formo fjali) 30l12rc Pytje & Përgjigje Inicialet (formo fjali) 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 24 Oct 2011 - 1:20

Duhet Ndryshuar Urgjentisht Emri Re Sben Inicialet (formo fjali) 426788

GCPYEA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 5 Nov 2011 - 12:07

Genjeshtrat,cthurrjet Pushkatuan Yjet Enderruese Atdhetare Inicialet (formo fjali) 451818

FRPSX
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:38

Frike,respekt,pushtet,sdua xemer.
T,r,p,s,j,d,l

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inicialet (formo fjali) Empty Re: Inicialet (formo fjali)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi