Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zona e Argëtimit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zona e Argëtimit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 31 Jan 2023 - 22:45

Zona e Argëtimit


 • Zona e Argëtimit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Barcoleta


  Barcoleta

  Thonë se e qeshura t'ë zgjat jetën! Atëherë ejani, mblidhemi këtu dhe qeshim të gjithë sëbashku, duke larguar dhe harruar sadopak hallet, streset dhe problemet e përditshme që kurrë s'do të ken fund gjersa të jemi gjallë. Pra ky është nënforumi ku do të gjeni Barsaleta, Qyfyre, Batuta dhe gjithshka tjetër që mundet të bëjë për të qeshur nje njeri...


  132 Temat
  4278 Mesazhet
  Sun 26 Oct 2014 - 21:47
  Anakonda Anektoda
 • Kuize & Lojra Fjalesh


  Kuize & Lojra FjaleshNë këtë kategori mund të hyni dhe të argetoheni sa të doni, në kuize dhe lojra fjalesh të shumta, dhe gjithashtu mund të postoni edhe temat e juaja që dëshironi.
  57 Temat
  5474 Mesazhet
  Wed 15 Oct 2014 - 6:15
  Anakonda Fjale me dy kuptime,,,,,,,,,,
 • Humore Shqip


  Humore ShqipKëtu do te keni mundësinë që të shihni humoret me te reja, nga humorist shqiptare etj.
  36 Temat
  41 Mesazhet
  Mon 2 May 2016 - 2:19
  Anakonda Shoferët kryejnë të njëjtën shkelje, polici merr masa të ndryshme
 • Lojra


  LojraEja edhe ti ketu, dhe luaj lojra te ndryshme, zbavitu pa kufi me lojra te shumta dhe shume argetuese.
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Thu 11 Apr 2013 - 8:20
  just talia Kush do të bëhet MILIONER?
 • Recently shared images


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur