Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, gjendet i vdekur oficeri i SHISH-it  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, gjendet i vdekur oficeri i SHISH-it  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, gjendet i vdekur oficeri i SHISH-it

Shko poshtë

Durrës, gjendet i vdekur oficeri i SHISH-it  Empty Durrës, gjendet i vdekur oficeri i SHISH-it

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Oct 2011 - 23:41

Një oficer i Shërbimit Informativ Shtetëror është gjetur i djegur brenda automjetit të tij në një zonë pak të frekuentuar, në veri të qytetit bregdetar të Durrësit, ndërsa mbeten mister motivet e kësaj ngjarjeje. Esat Çopa, 49 vjecc nga Durresi u gjet i shkrumbuar pas alarmit te dhene nga familjaret e tij ne polici per moskthimin ne shtepi dhe mesazhin e dyshimte qe i kishte derguar djalit te vetem, nxenes ne shkolle te mesme, mbremjen e kaluar. Nga hetimet paraprake ka rezultuar se automjeti Opel Corsa i viktimes eshte sperkatur me benzine brenda dhe jashte e me pas i eshte vene zjarri. Nje numer i konsiderueshem familjaresh, kolegesh dhe pjese
Vrasje
Itali, ekzekutohet emigranti shqiptar
Elbasan, qëllohet me armë 23-vjecarja
Grabitësi vret një person
te rrethit te tij shoqeror jane pyetur ne lidhje me motivet qe kane çuar ne kete krim dhe ndonese Çopa njihet si person qe nuk ka pasur konflikte te forta, dyshohet qe rrethana ende te panjohura e kane shtyre ate drejt vetedjegjes.
Perveç mesazhit drejtuar te birit per te bere kurajo dhe perballuar jeten e te ardhmen duke u mbeshtetur te e ema, eshte deklaruar dhe se ai ka marre diku nje bidon me benzine te cilit dyshohet ta kete perdorur per djegjen e automjetit.

Pista kryesore ku jane perqendruar hetimet eshte ajo e vetevrasjes, perfshire shkaqet qe e shtyne ne kete akt, nderkohe qe po hetohet dhe per konflikte te mundshme per shkak te punes. Policia po dyshon kryesisht per menyren e vrasjes.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi