Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat, si do ta deshironin partnerin? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat, si do ta deshironin partnerin? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat, si do ta deshironin partnerin?

+2
Durrsaku
Emona
6 posters

Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 2:37

Sipas sondazhit, nuk eshte me koha e bukurosheve, apo muskulozeve.
Meshkujt e sotem bejne mire qe te harrojne tatuazhet, muskujt e fryre, kemishat e zberthyara, depilazionin total, apo syzet prej intelektuali.
Ky eshte perfundimi i nje sondazhi te kryer online, me ndihmen e rrjeteve sociale me te perdorura, ne te cilen kane pranuar te japin opinion e tyre 2.700 femra te moshes ndermjet 25 dhe 55 vjec.

Sipas rezultateve te sondazhit, mashkulli me i deshiruar per femren e sotme do te ishte jo me ai bukuroshi, por perkundrazi, do te ishte ai qe ishte i gatshem te diskutonte me te problemet, mashkulli i vendosur, me inisiative, dhe qe do te ishte ne gjendje qe t’i dhuronte asaj gezimin e perditshem.

Ndermjet sjelljeve qe femrat nuk do te kishin deshire te pertypnin ishin te pelqyerit e vetvetes, siperfaqesoret, por edhe ata qe kujdeseshin shume per trupin e tyre.
Por cilat do te ishin pretendimet e femrave ne lidhje me meshkujt e sotem?
Ato do te donin te ishin me shume te kuptuara, te degjuara, te perfshira ne problemet familjare

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga Durrsaku Tue 25 Oct 2011 - 2:39

[You must be registered and logged in to see this image.] qenka si mua tipi qe dashkan femrat sot [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 2:40

vetem perpara vajza,me pune dhe qdo gje do te arrini,por edhe duhet teknika per te pervetsuar zemren e meshkujve
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga kasperi Sat 17 Dec 2011 - 11:24

[You must be registered and logged in to see this image.] Të dëgjueshem ne qdo aspekt[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga Arabela Sat 17 Dec 2011 - 23:50

sic e kam,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga Klio Mon 19 Dec 2011 - 2:56

Te jete vetvetja,vetem kete dua.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 7:05

Te jete vetvetja,dhe te kete humor.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat, si do ta deshironin partnerin? Empty Re: Femrat, si do ta deshironin partnerin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi