Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

3 posters

Shko poshtë

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë Empty Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Oct 2011 - 6:01

“Fëmija është dëshirë e secilës femër dhe ëndërr që e dëshiron me shpirt secila. Edhe për mua kjo është njëra ndër dëshirat më të mëdha që Zoti ma ka plotësuar. Në momentin kur kuptova se do të kem fëmijë, ka qenë momenti më i bukur që kam përjetuar ndonjëherë. Thjesht është e pamundur të përshkruhet me fjalë, atë vetëm mund ta ndiesh, ta përjetosh”. Shumë e emocionuar është rrëfyer në një nga intervistat e fundit këngëtarja Edona Llalloshi, pasi ka sjellë në jetë vajzën e saj Doa. “Mua adhuruesit mund të më gjejnë në mbrëmje rinore, koncerte, në valët e radios dhe në ekranin e TV-së. Kur jam jashtë këtyre, ambienti im më i pëlqyer është shtëpia. Gjatë tërë kohës dua të jem me familjen. Sa u përket këngëve të mia se a kanë të bëjnë me jetën time private, më duhet t’i pyes autorët e teksteve, sepse ajo është bota e tyre dhe unë ua besoj”.

Ajo tregon se që nga fillimi, punën e saj muzikore e ka menaxhuar Rrahman Llalloshi (babai i saj), për të cilin thotë se ka qenë dhe është shumë i suksesshëm. Edona është një këngëtare që karrierën nuk e ka ndërtuar me skandale, nuk “zhvishet” si të tjerat, nuk përdor ekstravagancën për ta joshur publikun. “Publiku e do këngën, e do zërin, emocionin, mesazhin që përcjell këngëtari. Gjërat e tjera po bëhen pjesë përcjellëse e një kënge. Nuk e shoh veten në ato performanca. Më duken të tepërta. Dikush mund të luajë edhe me ekstravagancën, feminilitetin, ato nuk përjashtohen as në muzikën botërore.

Mua më pëlqen estetika, por edhe thjeshtësia. Dua të besoj se jam brenda të dyjave”, kështu ka theksuar më tej Edona. Edona po ashtu ka treguar se muzikën nuk do ta lërë në asnjë moment, edhe pse familja gjithmonë do të jetë në radhë të parë. “Sigurisht, edhe në të ardhmen muzikën nuk do ta lë në asnjë moment, por në plan të parë do të jetë familja dhe kujdesi ndaj fëmijës. Kam menduar që të përqendrohem vetëm atëherë kur të jem pak më e lirshme, sigurisht në vjeshtë, me qëllim që çdo iniciativë të marrë ta mbyll me sukses”.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë Empty Re: Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 6:06

Hajt me jete te gjate .. femi i bukur qenka i paska ngjare nenes se vet 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë Empty Re: Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Oct 2011 - 6:07

Hahaha po nenes i ngjan femija se babait si dihet hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë Empty Re: Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 6:49

[QeSh] [QeSh] pse ska pas drita kur e ka nis thu [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë Empty Re: Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:50

ndoshta dhe ska pas ku i dihet...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë Empty Re: Edona Llalloshi i rikthehet këngës pasi u bë nënë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi