Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike”

2 posters

Shko poshtë

Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike” Empty Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike”

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 27 Oct 2011 - 6:52

E motra e këngëtares së njohur Dafina Zeqiri, e cila u bë e “famshme” për publikun pikërisht kur për të u shkrua se është lesbike, është një modele që ushtron këtë pasion/profesion në Suedi.Për fatin e saj të mirë, zhurma e madhe në shtyp i shërbeu vetëm për t’i bërë publicitet sidomos në radhët e shqiptarëve, pasi për thashethemet ajo duket se nuk e vret shumë mendjen.Të fërkohesh me femra, kur je modele, s’do të thotë asgjë! Unë nuk ndiej asgjë seksualisht për femrat”, – ka pohuar ajo në lidhje me këtë çështje, ndërkohë që subjekt i shkrimit tonë këtë radhë është një shërbim fotografik shumë “hot” që 21-vjeçarja 1.80 cm e gjatë ka realizuar së fundmi për një fotograf të huaj.Siç e shihni edhe nga fotoja e servirur, për Besën nuk ekziston asgjë kompleks para objektivit të aparatit fotografik, ndërsa “topless” për të është një fjalë mëse normale. Dafina Zeqiri herë pas here e ka përmendur nëpër intervista se motra e saj Besa është një modele mjaft e talentuar.

Në fakt, deri pak ditë më parë ishte Dafina ajo që “pushtonte” faqet e shtypit rozë, por tanimë hitbërësja e “Amazing girl” ka rënë disi në qetësi, për t’i lënë paksa hapësirë së motrës… Veç modelimit, Besa Zeqiri punon edhe si DJ, ndaj ka shumë mundësi që së shpejti ta shohim të bashkëpunojë me të motrën, Dafinën, në klipin e së cilës “Swag” është shfaqur së fundmi.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike” Empty Re: Dafina bie në qetësi, provokon me foto erotike e motra “lesbike”

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:46

po cben keshtu mi Daffy,prap se prap dukesh bukur.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi