Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bruce Willis pret të bëhet baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bruce Willis pret të bëhet baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruce Willis pret të bëhet baba

2 posters

Shko poshtë

Bruce Willis pret të bëhet baba Empty Bruce Willis pret të bëhet baba

Mesazh nga Emona Fri 28 Oct 2011 - 2:46

Bruce Willis dhe gruaja e tij e dytë Emma Heming Willis, presin të bëhen me fëmijën e tyre të parë në fillim të vitit që vjen.
Sipas burimeve të së përditshmes amerikane US, të martuar që në 2009-ën, aktori 56 vjeçar dhe stilistja 35 vjeçare janë shumë të gëzuar nga lajmi për ardhjen e një pjesëtari të ri në familjen e tyre.Bruce Willis pret të bëhet baba Bruce-willis-wife-pregnant-e1319710101592

Bruce ka edhe tre fëmijë të tjerë nga martesa e tij e mëparshme me Demi Moore, Rumer 23, Scout 20 dhe Tallulah 17 vjeç. Disa muaj pas martesës së tyre në 2009-ën, ai pati thënë për US se nuk ishte i sigurtë nëse dëshironte të bëhej baba për të katërtën herë.
Në lidhje me gruan e tij ai ka thënë për W Magazine, “Shumë njerëz kam dëgjuar që thonë se duan të largohen për të pushuar vetëm për pak orë. Por unë nuk dua aspak të qëndroj larg nga Emma! Kjo është lidhja më personale që kam patur ndonjëherë në jetën time.”
Ndërkohë, ish gruaja e tij 48 vjeçare, Demi Moore, po kalon ditë të vështira të martesës së saj me aktorin Ashton Kutcher, burrin e saj të dytë që prej gjashtë vitesh.
Moore dhe Williams kanë mbetur në marrëdhënie të mira shoqërore, që mbas divorcit të tyre më vitin 2000.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bruce Willis pret të bëhet baba Empty Re: Bruce Willis pret të bëhet baba

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:11

kjo i bjenka te marre babain e saj;
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi