Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i

2 posters

Shko poshtë

 Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Empty Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i

Mesazh nga Emona Mon 31 Oct 2011 - 1:20

New York City – Një çift i ri Brangelina është shfaqur në festën e Halloween-it! Aktorja Jennifer Love Hewitt dhe i dashuri i saj Jarod Einsohn kanë qenë karikatura e çiftit më të famshëm hollivudian.
 Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i New-brangelina
Jennifer kishte veshur një fustan të gjelbërt me një maskim sikur të ishte shtatzënë, duke përkujtuar pamjen e Angelinës shtatzënë me binjakët Knox dhe Vivienne në vitin 2008. Madje, Jennifer mbante edhe një çantë të markës Louis Vuitton, me të cilën Angelina është parë shpesh kohëve të fundit.
Ndërsa i dashuri i saj Jarod kishte veshur një paruke të bollshme dhe një veshje të zakonshme meshkujsh. E veçanta e kostumit të tij ishte se nëpër xhepa kishte futur kukulla të ndryshme, duke të kujtuar përkushtimin e tij ndaj fëmijëve të tij të shumtë.
Teksa ishin drejtuar për në ambientin festiv të kapur dorë për dore, Jennifer dhe Jarod duket se janë ndjerë të sikletosur teksa paparacët i fotografonin.

 Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Kostume-vipash

Ndër të pranishmit në festë, kishte edhe personazhe të tjerë që ishin kthyer në ikona halloweeni, si p.sh Nicole Richie ishte veshur si Jennifer Lopez, me kostumin e saj sportiv tipik ngjyrë rozë dhe syzet e pazëvendësueshme të markës së saj; Gwen Stefani ishte veshur si Hirushja, dhe Kim Kardashian ishte veshur si shtriga helmuese në serialin e famshëm “Batman & Robin”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Empty Re: Kreu Showbiz Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i Çifti Jolie-Pitt shndërrohen në një kostum Halloween-i

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:10

qyqa si qenkan bo keto te treja keshtu;si qenkan shnderruar ne kete menyre

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi