Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl”

2 posters

Shko poshtë

Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl” Empty Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl”

Mesazh nga Emona Mon 31 Oct 2011 - 1:33

Mbretëresha e muzikës pop njihet për seriozitetin që i kushton punës së saj dhe këtë gjë e tregon mjaft mirë edhe biseda e saj me vajzën Lourdes në këtë klip.

Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl” Madonna1



''https://www.youtube.com/watch?v=UJ5cwjDbwq4&feature=player_embedded''


“Jam e shqetësuar! Vajza që duhet të punojë për këtë linjë nuk duhet të ketë vetëm pamjen, por edhe sjelljen që t’i përshtatet. Është një koncept që vetëm dikush që e merr seriozisht në jetë e kupton se çfarë është.”
E pushtuar nga ankthi për të gjetur vajzën e duhur për të punësuar, ajo nevrikoset edhe më shumë kur vajza e saj 15 vjeçare nuk i kushton rëndësi bisedës me të dhe shkon të hajë fruta. Një sjellje pothuajse e kuptueshme nga një adoleshente ndaj një diskutimi të tillë me nënën e saj.
Në mënyrë disi tallëse, Lola insiston që edhe ajo të hajë pak fruta, por Madonna i përgjigjet: “Frutat më vrasin stomakun… Korseja ime është shumë e ngushtë… Unë nuk mund të ha gjëra që nuk mund t’i identifikojë!”
Një klip ky, mjaft origjinal për të lançuar mesazhin dhe hapur konkursin e vajzave që duan të punojnë për linjën e Madonnës.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl” Empty Re: Madonna në kërkim të vajzës ikonë për linjën “Material Girl”

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:30

aaahahahhaah ehe madone kur nuk te pyet vajza jote leje te trjerat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi