Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Frazier, legjenda drejt shuarjes  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Frazier, legjenda drejt shuarjes  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frazier, legjenda drejt shuarjes

2 posters

Shko poshtë

Frazier, legjenda drejt shuarjes  Empty Frazier, legjenda drejt shuarjes

Mesazh nga Durrsaku Sun 6 Nov 2011 - 21:43

Frazier, legjenda drejt shuarjes  Frejzer Ish-kampioni i botës në boks në peshat e rënda, Joe Frazier, është shtruar në një spital në gjendje të rëndë për shkak të ndërlikimeve nga një kancer të mëlçi, informoi të dielën manaxheri i tij.

“Smoking Joe”, i bërë i famshëm për shkak të dueleve të tij epike me legjendën tjetër Muhamed Ali, u diagnostikua me tumor disa javë më parë, por deshi ta mbante të fshehtë sëmundjen.

“Do të isha gënjeshtar nëse nuk do të pranoja që është shumë rëndë”, deklaroi manaxheri i tij, Leslie Wolf. Sot 67-vjeçar, Frazier ruajti titullin botëror midis viteve 1970-73. Ai ishte njeriu i parë që arriti të mposhte Alinë në vitin 1971.

“Joe është një luftëtar dhe nuk do të dorëzohet deri në ditën e fundit, por ka disa beteja që nuk mund të fitohen”, shtoi manaxheri.

Në karrierën e tij, Joe mbahet mend sidomos për ndeshjen epike me Alinë në vitin 1975 në Manila dhe për duelet legjendare me Foreman.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Frazier, legjenda drejt shuarjes  Empty Re: Frazier, legjenda drejt shuarjes

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 19:22

Po dalin te rinjte,pastaj ketij i paska ardhur koha per te vdekur.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi