Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë

2 posters

Shko poshtë

Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë Empty Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë

Mesazh nga Emona Mon 7 Nov 2011 - 3:23

Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë Lohan1

Aktorja Lindsay Lohan ka dalë nga burgu vetëm 4 orë e gjysmë pasi kishte hyrë në qelitë e Kalifornisë për të vuajtur dënimin prej 30 ditësh.

Aktorja që u dënua me burgim për mosrespektimin e rregullave të lirimit me kusht, nuk kaloi as edhe një natë në burg!

Sipas burimeve të TMZ arsyeja e lirimit të saj është vazhdimi për shërbimin e komunitetit të morgut dhe ka shumë gjasa që ajo të kaloj pak kohë pas hekurave.

Po sipas burimeve të këtij tabloidi, një burim pranë zyrës së sherifit të Kalifornisë ka thënë se nëse dikush dënohet me më pak se 90 ditë burgim, kohën e dënimit mund ta kalojë duke hyrë dhe dalë shpesh nga burgu.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë Empty Re: Lindsay Lohan del nga burgu vetëm pas 4 orë e gjysmë

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:16

ke esht skandalizu kjo ne ket menyre
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi