Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes”

2 posters

Shko poshtë

Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes” Empty Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes”

Mesazh nga Emona Mon 7 Nov 2011 - 3:56

Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes” Aurela_Gace_11_593075567-198x300

Këngëtarja 37-vjeçare që pret të bëhet nënë për herë të parë këto ditë, këtë Vit të Ri do ta festojë si kurrë më parë me foshnjën e saj në krah. E kemi parë në disa programe televizive së fundmi, edhe pse është në muajin e fundit të shtatzënisë, Aurela është shfaqur më energjike se kurrë.

Për ata që kanë kuriozitet në lidhje me shtimin në peshë të këngëtares labe, ajo ka pranuar se ka marrë të paktën 23 kg. “Njerëzit që më shohin, thonë nuk dukesh, por peshorja tregon të kundërtën. Edhe unë po ju tregoj të vërtetën! Pastaj, për ata që i kishte marrë malli të më shihnin me faqe të plota, tani kanë përsëri rastin. Janë momentet e lumturisë sa i takon ushqimit, sepse më shijon në çdo moment, kam një oreks të paparë.

Doktoresha më ka thënë që të kisha kujdes, por mua më hahet shumë dhe me shaka them se i hahet gocës”, – është shprehur labja e muzikës së lehtë dhe popullore, e cila ka bërë gjithashtu të ditur disa detaje për lindjen e bebit. Do të lindë në Shqipëri apo jo foshnja që ajo ka me parterin, Skerdin?! “E menduam e stërmenduam dhe vendosëm të dy që bebja jonë të lindë këtu në Shqipëri.

Nuk dua të jem e vetme andej. Atje në SHBA kam vetëm motrën dhe kam frikë të jemi vetëm me beben. Këtu kam kujdesin maksimal të familjes dhe të mjekëve”, – ka thënë Aurela, e cila gjatë shtatzënisë mori shumë nur. Shpresojmë që së shpejti ta shohim me foshnjën në ndonjë kopertinë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes” Empty Re: Aurela llupëse, mjekët: “Ki kujdes”

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:20

cte bej e shkreta.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi