Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO)

3 posters

Shko poshtë

 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Empty I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO)

Mesazh nga Emona Mon 7 Nov 2011 - 4:00

 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Kemba-1-200x300

Një grua, të cilës i ishte amputuar këmba e saj 32 kilogramëshe, u tmerrua kur ajo nisi të rritet sërish me shpejtësi.

Britanikja Mandy Sellars vuan nga një sëmundje e rrallë, e cila bën që asaj t’i rriten këmbë gjigante në një trup të hollë. Mjekët i thanë 36 vjeçares se këmba e saj e majtë ishte infektuar me septicaemia dhe mund ta çonte drejt vdekjes nëse nuk e priste. Por 22 muaj pas operacionit, këmba isi të rritej sërish.

Britanikja thotë se shpreson që të gjendet një kurë për këmbën e saj. I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Kemba-2-300x244

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Empty Re: I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 7 Nov 2011 - 4:07

UNE TE DYJA KEMBET GJIGANDE JA SHOH,nje kembe apo te dyja i ka kjo?
Se besoj
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Empty Re: I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO)

Mesazh nga Emona Mon 7 Nov 2011 - 4:22

Njera Kemb me duket mua.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Empty Re: I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO)

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:48

se di cfare spo lexojm
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO) Empty Re: I presin këmbën gjigante, i rritet sërish me shpejtësi (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi