Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla

3 posters

Shko poshtë

Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla Empty Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 7 Nov 2011 - 13:28

Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla VvarezNjë person rus është arrestuar në momentin që policia zbuloi se ai mbante në shtëpi 29 trupa njerëzish të mumifikuar dhe të shndërruar në kukulla.

Sipas asaj çka është pohuar nga zëdhënësi i ministrit të brendshëm, Valery Gribakin, i dyshuari me origjinë nga qyteti i Nizhny Novgorod ka grumbulluar kufoma nga varreza të zonave të ndryshme dhe më pas i ka veshur me rroba të vjedhura po nga ato varreza. Gribakin ka shtuar gjithashtu se personi në fjalë nuk është aspak i zakonshëm, por një autor i shumë librave, ku megjithatë identiteti i tij nuk është bërë ende i ditur. Arrestimi erdhi pas një hetimi të policisë që u krye në varrezat e zonës, ku fillimisht diçka e tillë u mendua të ishte kryer nga grupe ekstremiste. Sipas medieve ruse, personi në fjalë kishte zgjedhur trupa të femrave të reja për koleksionin e tij makabër.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla Empty Re: Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 7 Nov 2011 - 13:44

As te vdekurit nuk i lejne rehat ne kete kohe
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla Empty Re: Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:46

sa inteligjent qenka treguar
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla Empty Re: Grumbulloi 29 trupa të vdekur nga varrezat dhe i maskoi si kukulla

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi