Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Luani “pasagjer” në tren People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Luani “pasagjer” në tren People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luani “pasagjer” në tren

2 posters

Shko poshtë

Luani “pasagjer” në tren Empty Luani “pasagjer” në tren

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 0:16

Luani “pasagjer” në tren Luani

Disa pasagjerë treni të terrorizuar në qytetin britanik të Hadërsfilldit kanë njoftuar policinë se në një prej vagonëve të trenit ndodhej një luan. Pas disa telefonatave, njësi të policisë, të shoqëruara nga një helikopter mbërritën në zonë dhe kontrolluan imtësisht për disa orë me rradhë, por pa gjetur asgjë. Luani ishte zhdukur.

Hetimet vazhdojnë, por ende asgjë nuk është gjetur. Kërkimet brenda kabinës në të cilët u pretendua se u pa luani, përsëri nuk arritën të vërtetojnë asgjë.

Megjithatë, ngjarja nuk mund të mohohet, pasi ishin disa personat e panjohur që telefonuan të terrorizuar dhe ndonëse nuk u gjetën gjurmë e luanit, ai mund të jetë larguar ndërsa dëshmitarët pamorë vraponin që të gjenin një vend për t’u fshehur, raporton TCH.

E ndërsa ngjarja bëhet më enigmatike, komuniteti i Hadërsfilldit ndihet gjithmonë e më i shqetësuar nga rreziku i “luanit të lirë”.

Në muajin maj, ishte policia e Londrës ajo që u befasua, kur u telefonua për shkak të një tigri të ndodhur në një fushë golfi. Në rastin në fjalë, telefonata ishte e vërtetë, pasi kafsha ishte arratisur nga një kopësht zoologjik i ndodhur pranë. Pasi u vendos në gjumë, tigri u rikthye pa incidente në habitatin e tij të mëparshëm.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Luani “pasagjer” në tren Empty Re: Luani “pasagjer” në tren

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:42

ka dasht me bo xhiro falas i shkreti
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi