Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

5 posters

Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 2:13

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Ve_zjarrin_shtepise_se_e_hoqi_nga_fbDelir ne kohen e rrjeteve soliale, nje grua nga Iowa (SHBA), ka djegur shtepine e shoqes se saj te ngushte, e cila e kishte fshire nga Facebook.

"Zjarrevensia sociale” quhet Jennifer Christine Harris, eshte 30 vjec dhe jeton ne Des Moines, SHBA.

Zonja sigurisht nuk e ka mirepritur heqjen nga lista e miqeve ne Facebook qe nje mikja e saj e vjeter kishte bere. Keshtu ajo ka vendosur t'i vere flaken shtepise se Nikki Rasmussen, ”fajtore” per xhestin. Christine, qe punon si edukatore ne nje kopesht, tashme eshte ne burg.

Viktima ishte ne shtepi sebashku me bashkeshortin e saj, kur vune re zjarrin.
Incidenti shpertheu ne nje garazhd te vecuar nga shtepia ne oren 1:00 te nates. Sipas raportit te policise thuhet se flaket kane shkaktuar zhurme shume te madhe.

Cifti eshte zgjuar menjehere dhe arriti te shpetoj dhomen e gjumit perpara se ajo te perfshihej nga flaket.

Catia e garazhdit e perfshire nga flaket u shemb mbi makinen e parkuar ne garazhdin e brendshem. Fatmiresisht nga kjo ngjarje nuk pati te lenduar.
Z. Rasmussen ka shpjeguar se dy zonjat nuk ishin me shoqe ne Facebook per shkak te nje grindjeje qe kishin patur ne chat ne rrjetin social.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Arabela Tue 8 Nov 2011 - 6:35

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 mire qe na treguat qe mos fshijme njeri Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 426788 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 426788 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 426788 stalker mjafton,,,Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 3263554964 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 3263554964
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Nov 2011 - 6:38

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 426788 Sa kam qeshur vallai hahaha kan ikur njerezit per lesh hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Arabela Tue 8 Nov 2011 - 6:43

Klea shkruajti: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 426788 Sa kam qeshur vallai hahaha kan ikur njerezit per lesh hahaha
ska me majmuneeeee qe jane bere,,,,Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine 398758 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 8 Nov 2011 - 7:46

hahaha mire bej une qe se kam hap nje llogari ne fb geeegge
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:38

mire si ew mesova ket gje qe mos te ma bejn e mua keshtu,nejse askush se ka shoncin
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine Empty Re: Fshin shoqen nga Facebook, ajo i djeg shtepine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi