Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn

2 posters

Shko poshtë

Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn Empty Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 9 Nov 2011 - 12:36

Këngëtari i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu, ka thënë së fundmi se, sipas tij, femra më e bukur shqiptare është modelja e njohur Emina Çunmulaj.Edhe pse i takon brezit të vjetër të këngëtarëve, 64-vjeçari është e qartë se i ndjek me interes dhe nga afër zhvillimet e artit dhe të modës në trojet shqiptare, ndërkohë që është shumë aktiv sa i takon muzikës.Ai nuk e tregon fare moshën që ka, falë tipit sportiv dhe të qeshur, por e ndihmon shumë në këtë aspekt edhe pamja e jashtme, për të cilën Sabriu shprehet se kujdeset e shoqja. “Më pëlqen më shumë nga të gjitha firmat Hugo Boss”, – thotë ai, ndërsa i pyetur se cila është femra më e bukur shqiptare, është shprehur në mënyrë telegrafike “Emina Çunmulaj”.Me origjinë nga shqiptarët e Malit të Zi, Emina jeton në Amerikë, ndërsa është modelja më e njohur shqiptare në botë dhe këtë e dëshmon jo vetëm puna nëpër pasarela dhe fotosesione të ndryshme, por edhe fakti që ka qenë fytyra në kopertinë për disa revista të famshme, si “Elle”, Vogue”, “Marie Claire” etj. Sabri, kujdes se mos të bëhet xheloze gruaja…
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn Empty Re: Sabri Fejzullahu “vdes” për Emina Çunmulajn

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:08

lum ajo per fansin e saj.........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi