Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA: Del në treg birra e parë për qentë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA: Del në treg birra e parë për qentë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA: Del në treg birra e parë për qentë

2 posters

Shko poshtë

SHBA: Del në treg birra e parë për qentë Empty SHBA: Del në treg birra e parë për qentë

Mesazh nga Emona Fri 11 Nov 2011 - 0:25

SHBA: Del në treg birra e parë për qentë 961518096lajmetari961518096

Në Amerikë doli në treg, birra të cilën mund ta shijojnë lirshëm edhe qenët.
Por, të njëjtën birrë mund ta pinë edhe njerëzit.

Tashmë dhe qentë do të kenë pijen e tyre të preferuar.

Birra e parë për katërkëmbëshit tanë të dashur, sapo ka dalë në tregun amerikanë dhe ajo quhet “Browser Beer”. Një kualitet birre mesa duket, shumë cilësore pasi ajo mori çmimin e parë me të njëjtin titull nga World Records Academy.

Në kundërshtim nga birrat e tjera, ajo nuk përfshin në përbërjen e saj, as maja, as gaz dhe sigurisht jo alkool.

Birra e famshme, përmban salcë elbi të cilën mund ta provojnë lirshëm edhe njerëzit.
Idenë e krijimit të një birre të ndryshme nga të tjerat, e kishte Jenny Brown nga Finiks-i. Kjo birrë tashmë qarkullon në më shumë se 40 shtete të Amerikës.

“Shumë qenë e pinë birrën direkt nga shishja, disa të tjerë e duan të përzier me ushqimin, por ka edhe nga ata të cilët e preferojnë të ftohët”, deklaron krijuesja e saj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHBA: Del në treg birra e parë për qentë Empty Re: SHBA: Del në treg birra e parë për qentë

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:28

i shkreti qenush ca si shpejt e paska zen pija
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi