Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh!

2 posters

Shko poshtë

Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh! Empty Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh!

Mesazh nga Emona Fri 11 Nov 2011 - 0:26

Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh! 756201039lajmetari756201039

Secili prej nesh ka të njëjtin problem: nuk ka të bëjë fare sa përgatiteni për të dalë në një fotografi apo kur dilni para kamerës. Në disa raste dilni mirë e në disa të tjera shëmtuar.

Fotografi Stephen Eastwood ka zgjidhur përfundimisht këtë mister duke provuar diferencën midis një fotoje të mirë dhe një fotoje të shëmtuar të të njëjtit person.

Gjithçka ka të bëjë me lentën e përdorur në kamera. Për të provuar këtë ai kreu disa foto portreti duke përdorur të njëjtin imazh e të njëjtin ndriçim por duke ndryshuar lentet. Rezultatin mund ta shikoni vet në foto.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh! Empty Re: Herë ju pëlqen vetja në foto e herë jo - Ja pse ndodh!

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:28

inati im me dal ne foto sesi me duket apapapapapa
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi