Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

+39
Xhan
Lazdrane
Neta E
LaDescarada
mister.albania
il conte
valtori
Free spirit
kasperi
Alberti
Bukurosh-Djal
Gladiola
An0nim
Gon!
Labja
Anakonda
Leo_uk
tipi engjellor
CuN@BosS/
EpiKada
dajti modh
Aristogata
Shkembi
Tonii
e panjohura
Andetta
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Klio
EMI
Emona
Durrsaku
Aяtємιѕα
Darius
Ariel
Maksi
Arabela
WebMaster
Besa
43 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Ke dicka qe s'te pelqen tek vetja?

Mesazh nga Besa Sat 5 Nov 2011 - 12:14

Duke pas parasysh se asnje njeri ne kete bote nuk eshte perfekt pos Zotit,ateher me siguri keni ndonje gje qe s'ju pelqen ke vetja juaj.

Mua s'me pelqen temperamenti qe kam.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Nov 2011 - 12:17

Sme pelqen tek vetja te jem e sinqert me njerez qe sja vlen


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Arabela Sun 6 Nov 2011 - 6:15

qe mendoj shume,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Nov 2011 - 6:16

Gjithashtu edhe kete qe tha Arabela kam mendoj shum


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Maksi Sun 6 Nov 2011 - 6:18

kam :merzitem shum kollaj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Besa Sun 6 Nov 2011 - 6:26

sme pelqen ndjeshmeria e madhe qe kam
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Ariel Sun 6 Nov 2011 - 10:48

Qe sjam e gjate... geeegge :[LoL]:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Darius Sun 6 Nov 2011 - 10:50

qe jam i drejte me te gjithe ihiuuu ihiuuu
nga sot nuk ka me drejtesi nevrikuu nevrikuu
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Ariel Sun 6 Nov 2011 - 10:54

Je i cik vone shoku hahahahahaaaaaaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Darius Sun 6 Nov 2011 - 10:57

Ariel shkruajti:Je i cik vone shoku hahahahahaaaaaaa
thua ihiuuu ihiuuu ke te drejte mendoj se nuk ja vlen drejtesia me disa persoana nevrikuu nevrikuu nevrikuu nevrikuu nevrikuu
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Ariel Sun 6 Nov 2011 - 10:59

Opo shiko ca ke brenda kater mureve te shtepise...me te tjeret.. Aq sa u takon...
Qe te ecesh perpara e mos ta fusi tjetri...mendo gjithmone qe ta ka me hile...dmth te mendosh te keqen perpara se te ndodhe....


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 6 Nov 2011 - 11:00

Serioziteti i tepert qe thone se kam...megjithse une nuk e njoh veten per te till,sdi si ndodh kjo...!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Durrsaku Sun 6 Nov 2011 - 21:24

qe po te mora inat qe ne fillim ste honeps dot kurre
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 10:49

Ndjeshmeria time...Sinqeritetine tepert!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga EMI Tue 8 Nov 2011 - 10:53

qe jam pak impulsive, qe eshpreh ndjenjeat dukshem dhe qe jam altruiste edhe me ata qe sduhet....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Darius Tue 8 Nov 2011 - 10:53

po te isha i shemtuar mos te me fliste njeri ihiuuu ihiuuu
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Klio Tue 8 Nov 2011 - 10:56

Qe jam pak por aman pak e prapte[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 Nov 2011 - 1:37

qe jam cik [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga EMI Wed 9 Nov 2011 - 1:48

T_o_n_i shkruajti:qe jam cik [You must be registered and logged in to see this image.]
ti kshu eee, ame qafsh, po ku ke trup ti mo...se besoj.... (tongueout) Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote 426788 Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote 426788 Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 Nov 2011 - 1:48

Nervat
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 Nov 2011 - 1:49

EMI shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:qe jam cik [You must be registered and logged in to see this image.]
ti kshu eee, ame qafsh, po ku ke trup ti mo...se besoj.... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ik mi ti mos bej sikur me njef se jam i cik thash [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga EMI Wed 9 Nov 2011 - 1:50

T_o_n_i shkruajti:
EMI shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:qe jam cik [You must be registered and logged in to see this image.]
ti kshu eee, ame qafsh, po ku ke trup ti mo...se besoj.... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ik mi ti mos bej sikur me njef se jam i cik thash [You must be registered and logged in to see this image.]
aaa kuptova, icike the ti mo, jo shume...hahahah (sorry) (sorry) [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 Nov 2011 - 1:52

EMI shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
EMI shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:qe jam cik [You must be registered and logged in to see this image.]
ti kshu eee, ame qafsh, po ku ke trup ti mo...se besoj.... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ik mi ti mos bej sikur me njef se jam i cik thash [You must be registered and logged in to see this image.]
aaa kuptova, icike the ti mo, jo shume...hahahah [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

po pse shume cika kujtove ti ...jo se pastaj vijn acidet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga EMI Wed 9 Nov 2011 - 1:56

hahah ore ti, po ky ne foto qe e ka thy ne mes, ket gishtin tjeter, ca i ie te jete goca apo cuni se nuk po e mor vesh..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 Nov 2011 - 2:01

EMI shkruajti:hahah ore ti, po ky ne foto qe e ka thy ne mes, ket gishtin tjeter, ca i ie te jete goca apo cuni se nuk po e mor vesh..... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

po hapi mire syckat riii dryq e shikoje ...eshte marinari
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Andetta Thu 10 Nov 2011 - 1:23

Edhe kam ngase nuk kam perfekte as une [You must be registered and logged in to see this image.]
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Arabela Thu 10 Nov 2011 - 3:00

qe nuk i fal dot vetes paqe aq sa duhet,,,,shume energjitike dhe impulsive,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Klio Thu 10 Nov 2011 - 3:03

Qe jam cik cik fare si cun
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Darius Thu 10 Nov 2011 - 3:06

Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun
dreq na doli homo :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Emona Thu 10 Nov 2011 - 3:07

...Temperamentin!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Klio Thu 10 Nov 2011 - 3:08

Darius shkruajti:
Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun
dreq na doli homo [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Po cik fare se[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 10 Nov 2011 - 3:09

Numrin e kembes..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Arabela Thu 10 Nov 2011 - 3:09

Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun

jo me pse,,,,edhe une kam cike natyre te forte por me pelqen se u bej balle me kollaj ,,,sepse ja u di mendjen,,,[You must be registered and logged in to see this image.] po nuk behet fjale te pelqej femrat sic thote darius,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Darius Thu 10 Nov 2011 - 3:11

Klio shkruajti:
Darius shkruajti:
Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun
dreq na doli homo [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Po cik fare se[You must be registered and logged in to see this image.]
upss :[OoO]: :[OoO]:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Klio Thu 10 Nov 2011 - 3:15

Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun

jo me pse,,,,edhe une kam cike natyre te forte por me pelqen se u bej balle me kollaj ,,,sepse ja u di mendjen,,,[You must be registered and logged in to see this image.] po nuk behet fjale te pelqej femrat sic thote darius,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]Me darius po bejme shaka Arabela.

Une vertet jam pak tip cuni,e shkathet dmth,nuk lejoj asnji te me 'shtypi' ,por ndonjehere bej dhe ndonje gje qe s'duhet,mgjs tani jam shtruar pak.

Ky tip qe kam me ka kushtuar perjashtimin nga kolegji turk ne klase te 7 se kam rrahur nje cun[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Arabela Thu 10 Nov 2011 - 3:17

Klio shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun

jo me pse,,,,edhe une kam cike natyre te forte por me pelqen se u bej balle me kollaj ,,,sepse ja u di mendjen,,,[You must be registered and logged in to see this image.] po nuk behet fjale te pelqej femrat sic thote darius,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]Me darius po bejme shaka Arabela.

Une vertet jam pak tip cuni,e shkathet dmth,nuk lejoj asnji te me 'shtypi' ,por ndonjehere bej dhe ndonje gje qe s'duhet,mgjs tani jam shtruar pak.

Ky tip qe kam me ka kushtuar perjashtimin nga kolegji turk ne klase te 7 se kam rrahur nje cun[You must be registered and logged in to see this image.]
mire ja ke bere me,,,ah kur skam qene dhe une te te shikonja,,,,,fiuuuuuuuuuuuuuuu[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Arabela Thu 10 Nov 2011 - 3:17

jam pak creasy[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Klio Thu 10 Nov 2011 - 3:19

Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun

jo me pse,,,,edhe une kam cike natyre te forte por me pelqen se u bej balle me kollaj ,,,sepse ja u di mendjen,,,[You must be registered and logged in to see this image.] po nuk behet fjale te pelqej femrat sic thote darius,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]Me darius po bejme shaka Arabela.

Une vertet jam pak tip cuni,e shkathet dmth,nuk lejoj asnji te me 'shtypi' ,por ndonjehere bej dhe ndonje gje qe s'duhet,mgjs tani jam shtruar pak.

Ky tip qe kam me ka kushtuar perjashtimin nga kolegji turk ne klase te 7 se kam rrahur nje cun[You must be registered and logged in to see this image.]
mire ja ke bere me,,,ah kur skam qene dhe une te te shikonja,,,,,fiuuuuuuuuuuuuuuu[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]hahahaahhah do me beje tifozllik apo do huje ne ndihmen e shpejte[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Arabela Thu 10 Nov 2011 - 3:24

Klio shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Qe jam cik cik fare si cun

jo me pse,,,,edhe une kam cike natyre te forte por me pelqen se u bej balle me kollaj ,,,sepse ja u di mendjen,,,[You must be registered and logged in to see this image.] po nuk behet fjale te pelqej femrat sic thote darius,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]Me darius po bejme shaka Arabela.

Une vertet jam pak tip cuni,e shkathet dmth,nuk lejoj asnji te me 'shtypi' ,por ndonjehere bej dhe ndonje gje qe s'duhet,mgjs tani jam shtruar pak.

Ky tip qe kam me ka kushtuar perjashtimin nga kolegji turk ne klase te 7 se kam rrahur nje cun[You must be registered and logged in to see this image.]
mire ja ke bere me,,,ah kur skam qene dhe une te te shikonja,,,,,fiuuuuuuuuuuuuuuu[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]hahahaahhah do me beje tifozllik apo do huje ne ndihmen e shpejte[You must be registered and logged in to see this image.]

do beheshim team me,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Durrsaku Thu 10 Nov 2011 - 3:34

mbaj merine shume
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote Empty Re: Ke Dicka Qe Ste Pelqen Ke Vetja Jote

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi