Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio

2 posters

Shko poshtë

Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio Empty Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 5:57

Ka qenë një e ftuar jo si gjithë të tjerat, për të dhënë koncert në lokalin “Rio” në Durrës, dhe për këtë mbase ja ka vlejtur edhe për vetë lokalin. Sepse sipas thashethemeve, këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare Adelina Ismajli mësohet të jetë paguar 4-5 mijë euro, për të kënduar në këtë lokal, me klientelë më së shumti VIP. Ajo ka realizuar këtë koncert të enjten e kaluar, në të cilin është shfaqur shumë në formë, edhe pse vinte nga një tur i ngjeshur udhëtimesh dhe koncertet në Kosovë e Maqedoni. Ka qëndruar për pak ditë në Tiranë, pasi dihet debulesa e saj për publikun shqiptar. E këto ditë të fundit vere, dhe relaksi ka vendosur të pushojë pak edhe në muzikë, pasi ende është në kënaqësinë që po i jep, suksesi i albumit të saj të fundit. Gjithashtu në pak dit qndrimi në Tiranë,ka gjetur kohën të shëtisë të gjithë dyqanet e Tiranës, për të blerë një qenush të vogël, që mund t’i bëjë shoqëri, pasi mesa ka pohuar, për momentin është vetëm. Pas vdekjes së të dashurit , këto janë ndër daljet e pakta të këngëtares në public. Në Tiranë ajo ishte për herë të fundit, për disa orë si e ftuara e natës përmbyllëse të reality shoë-t “Big Brother ” , dhe ku qëndroi plot 9 ditë. Atëherë Adelina erdhi e veshur vetëm me të zeza, pasi një shok shumë të madh që pësoi pas vdekjes së Rizës, me të cilin ishte në lidhje për një kohë të gjatë. Koncerti në Durrës,mesa duket ishte momenti kur mund të thuhet se Adelina ka rrimarrë veten, pasi u duk më e qetësuar dhe në formë,ndërsa zbriti nga aeroporti me veshje ngjyrë rozë.


PanoramaPlus
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio Empty Re: Merr 5 mijë euro për koncertin në Rio

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 17:55

qenkan kenaq publiku me ket mi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi