Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?!

2 posters

Shko poshtë

Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?! Empty Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 10:10

Ka qenë një lajm që ka qarkulluar prej javësh në redaksitë e të gjitha gazetave dhe për herë të parë gazetarët ranë në një mendje: “Lajmi se Arbër Çepani është me kancer”, nuk do të dilte nga dyert e redaksisë.Ky vendim unanim sigurisht pati në thelb arsye humane, për të mos e rënduar gjendjen psikologjike të 23-vjeçarit të diagnostikuar me një sëmundje vdekjeprurëse nga mjekët shqiptarë.Por, fundi i kësaj historie për fat të mirë është nga ato me ‘happy end’. Vetë fituesi i edicionit të parë të “Big Brother”, i ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, e mohoi lajmin.Mesa duket diagnoza e dhënë nga mjekët shqiptarë nuk ishte e saktë. Arbër Çepani u nis drejt Italisë për t’u siguruar për një përgjigje më të saktë dhe fatmirësisht aty mori edhe lajmin e mirë.
Asgjë nga ato që i kishin përcaktuar mjekët shqiptarë nuk ishte e saktë: “Siç e shihni jam si kokrra e mollës dhe kjo gjë ka rëndësi sot”, – i është përgjigjur Çepani, drejtueses Lira Burgija gjatë intervistës dhënë në “Pasdite në Top Channel”. Dhe në të vërtetë nuk ka gjë më të rëndësishme sesa shëndeti i tij, por nga ana tjetër ky lajm ka edhe një tjetër mesazh: Kujdes!
Bluetooth
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?! Empty Re: Arbër Çepani diagnostikohet me kancer?!

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 17:49

i shkreti cuni i mamit.............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi