Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
14 mln euro për ceremoninë martesore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
14 mln euro për ceremoninë martesore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14 mln euro për ceremoninë martesore

2 posters

Shko poshtë

14 mln euro për ceremoninë martesore Empty 14 mln euro për ceremoninë martesore

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 11:30

14 mln euro për ceremoninë martesore Petra-ecclestone-300x22514 milion euro ka kushtuar ceremonia martesore e Petra Ecclestone, vajza e bosit të Formulës 1, Bernie Ecclestone, duke u bërë ceremonia më e kushtueshme në botë.
E gjithë shuma e shpenzuar në ceremoninë e kryer në kështjellën Odescalchi në Breshiano të Italisë, është harxhuar pa dijeninë e Bernie Ecclestone.
Megjithëse zotëron një pasuri të majme, Bernie thotë se gjithcka ka një kufi. Sipas mediave britanike, vajza e tij, Petra, vajzë që Bernie e ka me ish-gruan Slavica, ka shpenzuar pa dijeninë e tij 14 milion euro.
Në ceremoninë super të kushtueshme, është shërbyer verë me cmim prej 5 mijë eurosh shishja, ndërsa për kënaqësinë e të ftuarve, në ceremoni ka marrë pjesë Royal Philarmonic Orchestra dhe grupi i famshëm i muzikës dance, Black Eyed Peas. Përvec këtyre, në ceremoni kënduan edhe Eric Clapton, Alicia Keys dhe Andrea Bocelli.
Petra Ecclestone, vajza e vogël e Ecclestone, u kurorëzua në martesë me biznesmenin James Stund. /tch/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

14 mln euro për ceremoninë martesore Empty Re: 14 mln euro për ceremoninë martesore

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:50

paskan dal deficiti para kohe
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi