Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″

2 posters

Shko poshtë

Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″ Empty Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Nov 2011 - 6:16

Dje, nga SHBA, ku është duke bërë karrierë të ndritshme, është kthyer në Zvicër, në vendin ku i jeton familja e bukuroshes nga Dobrosini i Bujanocit, zonjusha Nora Asani, për t`ia dhënë lajmin e mirë familjes së saj të ngushtë e shoqeve dhe shokëve, se ka marrë dritën jeshile për të përfaqësuar Kosovën në spektaklin e bukurisë për “Miss Earth 2011″, që do të mbahet në kryeqytetin e Filipines në dhjetor të këtij viti.
Nora Asani, e lindur në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë, me prejardhje nga fshati Dobrosin i Bujanocit, e rritur në Zvicër, ku po ndjek me sukses ëndrrën e saj që nga vegjëlia në SHBA, për t’u marrë me botën e modës.
Nora, kjo bukuroshe, ka filluar karrierën e saj në fushën e modës, që herët, dhe fotot e saja janë të paraqitura nëpër shumë revista ndërkombëtare dhe në disa firma prestigjioze.
Edhe pse ka marrë disa herë kurorat e më të mirës në disa spektakle, që janë mbajtur në diasporë, por edhe më larg, Norës po i plotësohet dëshira e madhe, apo tash do ta ketë kulmin e karrierës, e cila do ta përfaqësoj Kosovën në Filipine, ku do të lobojë për bukuritë e mëdha natyrore që i ka Kosova.
Mbrëmë, për këtë rast, babai i saj, Ahmeti Asani, kishte organizuar një koktej rasti me familjarë e disa veprimtarë, që jetojnë dhe veprojnë në Zvicër, për të ndarë me ta gëzimin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″ Empty Re: Nora Asani do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Earth 2011″

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 17:45

Shpresoj te ket sukses me tutje.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi