Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapet 36 vjeçari, me një grusht çoi në koma për 3 muaj gruan People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kapet 36 vjeçari, me një grusht çoi në koma për 3 muaj gruan People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapet 36 vjeçari, me një grusht çoi në koma për 3 muaj gruan

Shko poshtë

Kapet 36 vjeçari, me një grusht çoi në koma për 3 muaj gruan Empty Kapet 36 vjeçari, me një grusht çoi në koma për 3 muaj gruan

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 14 Nov 2011 - 9:28

Kapet 36 vjeçari, me një grusht çoi në koma për 3 muaj gruan ArrestoTorino, 14 nëntor 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Policia e Torinos arrestoi Eduart Saliaj, 36 vjeçarin shqiptar, i shpallur në kërkim si agresor ndaj një gruaje.

Në qershorin e kaluar emigranti shqiptar në një bar në zonën e Piemontes ka qëlluar një grua 37 vjeçe, me një grusht dhe si rrjedhojë e goditjes gruaja ra në koma për 3 muaj.

Saliaj punonte në disa diskoteka në Torino ndërsa pas ngjarjes ishte akuzuar për tentativë vrasje.

Viktima ndenji e pavetëdijshme për tre muaj, ndërsa tashmë është përmendur por nuk kujton asgjë dhe nuk arrin të artikuloj mirë fjalët.

Të vendosur për të gjetur agresorin policia e gjeti atë në sajë të përballjes së fotografive dhe dëshmive të treguara nga frekuentuesit e lokalit.

Hetimet edhe tani janë në vazhdim për të gjetur shkaqet e agresionit, ndërsa sipas policisë thuhet se të dy viktima dhe agresori ishin njohur teksa frekuentonin të njëjtin bar, në të cilin kishte ndodhur edhe goditja fatale.

a.y/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi