Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj

2 posters

Shko poshtë

Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj Empty Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj

Mesazh nga Emona Tue 15 Nov 2011 - 2:41

Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj Main_kelly-brook

Modelja e famshme dhe aktorja Kelly Brook është paraqitur lakuriq me telefonin e saj celular në banjë, për adhuruesit e saj në "Twitter", në mënyrë që t’i bindë ata se me të vërtetë bëhet fjala për profilin e saj në këtë rrjet social.

Këtë veprim aktorja e ndërmori pasi shumë nga adhuruesit e saj fillimisht kanë dyshuar se kjo ishte një llogari e rrejshme dhe se nuk i përket modeles. Kelly kishte postuar foton e saj me komentin "Natyrisht ky është e profili im i vërtetë, këtu, ju mund të shihni të zhveshur, unë jam!"

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj Empty Re: Aktorja bën foto lakuriq për të dëshmuar se “Twitter” është i saj

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:46

ou cfare budallaqeje paska len nam ne twitter
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi