Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ermali me humor ia “ngec” Arditit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ermali me humor ia “ngec” Arditit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ermali me humor ia “ngec” Arditit

3 posters

Shko poshtë

Ermali me humor ia “ngec” Arditit  Empty Ermali me humor ia “ngec” Arditit

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 20 Nov 2011 - 9:34

Ermal Mamaqi ishte padyshim ai që shkëlqeu në festivalin “Kënga Magjike 2011”. Por jo vetëm pasi morri çmimin për këngën më të mirë të kënduar dance, por edhe me performancën plot humor dhe batuta gjatë prezantimit në skenë. Për dallim nga gjithë të tjerët që përshëndesnin dhe falenderonin Ardit Gjebrean, fansat, mamin, babin ... ai falenderoi atë që të gjithë harruan, ai falenderoi vetëm Perëndinë. Me një humor të mbrehtë të përzier me "kunja", ai i tha Arditit në skenë se nuk kishte pse ta falenderonte pasi "deri këtu kam arritur me forcat e mia". Dhe për këtë, ai me humor tregonte se kë duhet të falenderonte, e jo ata të cilët kishin bërë punën dhe ishin paguar për këtë. Sipas burimeve të Portalit Albeu, Ermali të gjitha këto i ka bërë në kundërshtim me rregullat e përcaktuara nga Ardit Gjebrea dhe bashkëpunëtorëve të paktë që kishte këtë herë në këtë festival.

Kjo batutë e tij e cila i mbeti në dorë si “dopio gjashtë” të zotit të shtëpisë, producentit Ardit Gjebrea, po komentohet si skena më interesante e këtij festivali. /albeu.com/


Shikoni këto momente:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermali me humor ia “ngec” Arditit  Empty Re: Ermali me humor ia “ngec” Arditit

Mesazh nga AlBora Mon 21 Nov 2011 - 11:20

definitivisht gjeja me e mire ne kengen magjike 2011

Ermali me humor ia “ngec” Arditit  94251 Ermali me humor ia “ngec” Arditit  94251 Ermali me humor ia “ngec” Arditit  94251 Ermali me humor ia “ngec” Arditit  94251 Ermali me humor ia “ngec” Arditit  94251 Ermali me humor ia “ngec” Arditit  94251
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermali me humor ia “ngec” Arditit  Empty Re: Ermali me humor ia “ngec” Arditit

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 6:36

e kush ka ngelur pa ja ngjesh arditit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ermali me humor ia “ngec” Arditit  Empty Re: Ermali me humor ia “ngec” Arditit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi