Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj

2 posters

Shko poshtë

Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj Empty Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj

Mesazh nga Durrsaku Mon 21 Nov 2011 - 4:48

Sport e Hënë, Nëntor 21st, 2011
“Do të jetë një ndeshje emocionuese, fantastike. Do të luajmë kundër skuadrës më të fortë në botë, pa dyshim. Barcelona ishte e tillë edhe kur ika unë, e dija, por largimi prej andej ishte zgjidhja më e mirë”.
Zllatan Ibrahimovic rrëfen se për të luajtur futboll ka nevojë të jetë i lumtur, pasi është e rëndësishme që të ndihesh mirë në ambientin ku aktivizohesh. Te Milani, në këtë aspekt duket se ka gjetur maksimumin.
“Mendoj se Milani është klubi më i mirë, ku kam luajtur ndonjëherë. U ndieva si në shtëpi që nga dita e parë dhe të gjithë më pritën krahëhapur. Milano është shtëpia ime e dytë, pas Malmos, ku kam lindur dhe jetuar për shumë vjet. Në ndeshjen e parë, në “Camp Nou”, mungova për shkak të një dëmtimi, ndërsa ndeshja e kthimit në “San Siro” do të jetë për mua më shumë një ndeshje prestigji. Është bukur të arrish vendin e parë në grup, por ndonjëherë është mirë dhe vendi i dytë. Të dy rezultatet mund të jenë pozitivë ose negativë. Në këtë kompeticion do të takosh gjithmonë një skuadër të fortë dhe për ta fituar duhet t’i mundësh të gjithë. Disa vjet më parë, Championsi ishte objektivi im parësor, por nëse e do shumë dicka, ndodh që nuk e fiton kurrë. Tani dua thjesht të fitoj gjithcka që mundemi. Nëse ia dal, mirë, nëse jo, kjo nuk do të peshojë në karierrën time. Nëse fiton, kjo ndodh jo sepse ti je numri një, por sepse e tillë është skuadra ku luan”.
Kur la Barcelonën për të kaluar te Milani, në vitin 2010, Zlatan Ibrahimoviç e dinte se po largohej nga skuadra më e fortë e botës. Në sezonin e tij të vetëm në “Kamp Nou”, suedezi shënoi në total 21 gola, por nuk mjaftuan për krijuar një marrëdhënie harmonie me klubin katalanas. Sidoqoftë, në pritje të sfidës së të mërkurës në Milano, ai është i bindur se ka bërë zgjedhjen më të mirë.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj Empty Re: Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj

Mesazh nga Durrsaku Mon 21 Nov 2011 - 4:49

me plenaxhi njeri se ky zllatani ska mo kudo qe iken ben elozhe dhe shan ekipin qe ka qene me pare tamam i pacipe eshte
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj Empty Re: Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj

Mesazh nga Anakonda Tue 21 Feb 2012 - 3:21

Kokirra e tradhetarit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj Empty Re: Ibrahimovic: Ndaj Barcelonës do të luaj edhe për prestigj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi