Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër

2 posters

Shko poshtë

Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër   Empty Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër

Mesazh nga Emona Thu 24 Nov 2011 - 3:11

Britney Spears e ka pranuar se e ka shumë të vështirë të motivojë veten për t’u ushtruar në palestër.
Këngëtarja që është duke ndjekur turin e saj botëror Femme Fatale ka vetëdeklaruar se është një adhuruese e çokollatës.Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër   Britney-work-out


Kreu Showbiz Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër

Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër
Thursday, 24 November 2011 12:15

Share

1
(7) TË NGJAJSHËM
30 October 2011 10:03
Britney Spears humb pushtetin tek fansat anglez
28 September 2011 17:23
Britney Spears shokon londinezët
25 September 2011 11:00
Spears: Jam shumë e kënaqur me karrierën time
29 August 2011 12:33
Britney Spears nderohet në MTV-VMA 2011
28 August 2011 12:45
Britney: “Njerëzit nuk njohin fare”
24 August 2011 10:57
10 personazhet më pak të dashur në USA
2 June 2011 11:32
Justin Timberlake flet pёr Britney Spears pas 9 vitesh
(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA

Justin Bieber me mbathje rozë

Mesazhi sekret i lënë për Michael Jackson

Varianti femëror i Brad Pitt

Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër

George Michael shtrohet sërish ne spital
Britney Spears e ka pranuar se e ka shumë të vështirë të motivojë veten për t’u ushtruar në palestër.
Këngëtarja që është duke ndjekur turin e saj botëror Femme Fatale ka vetëdeklaruar se është një adhuruese e çokollatës.

“Të zgjohesh në mëngjes dhe të drejtohesh për në palestër, është një nga gjërat më të vështira për të bërë. Unë kam pothuajse dy javë që nuk kam shkuar në palestër. Ndonjëherë është e vështirë që të motivohesh, por atëherë kur e bën të duket sikur çfarë ke arritur!” ka thënë Britney.
Pas përfundimit të turit të saj, Britney do të martohet me të dashurin e saj Jason Trawick dhe mësohet se këto ditë ai ka qenë duke shëtitur nëpër dyqane të ndryshme, nga Tiffany në Harry Winston, për të zgjedhur unazën e martesës, të cilën nuk e ka gjetur akoma, por që sipas disa burimeve të Daily Mail nuk do të jetë ndonjë unazë e madhe dhe jo më shumë se 4 karat. (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër   Empty Re: Britney Spears nuk gjen vullnet për të shkuar në palestër

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:08

ca thu moj,me mir ne palester sesa te perfundosh obeze

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi