Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

4 posters

Shko poshtë

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë Empty Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 13:50

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë BangladeshQë një nënë dhe vajza e saj të bëjnë seks më të njëjtin burrë, duket pak e shëmtuar, por për një familje në Bangladesh është më se e nevojshme.
Orola Dalbot, mbeti jetime kur shumë vite më parë babai i saj u nda nga jeta. Nëna u martua sërish. Burri i saj i dytë, quhet Noten dhe ai ka një buzëqeshje të këndshme.
”Unë mendova se nëna ime ishte më fat dhe shpresoja shumë të gjeja një burrë si ai”, thotë Orola, por, në familjen e saj respektohet tradita e tribusë Mandi, në Bangladesh. Kësisoj, pas martesës së nënës së saj edhe Orola, në atë kohë vetëm 3 vjeç kishte një burrë dhe ky ishte burri i nënës.
Orola pohon se në atë kohë e përjetoi keq vendimin, por nëna e saj, sot 50 vjeçare Mittamoni, i tha se duhet ta pranonte vendimin dhe zakonet e vendit të saj. Në këtë zonë, një vejushë e cila do të martohet sërish, mund të zgjedhë një burrë nga i njëjti fis i ish bashkëshortit të ndjerë. Por, shpesh, të vetmit meshkuj beqarë janë shumë më të rinj. Dhe kështu, zakoni e do që vejusha pasi të martohet duhet t`i ofrojë “burrit të ri” një prej vajzave, si grua të dytë.
Tani më, Orola që ka kaluar të 20-tat, pohon se kalon më shumë kohën me burrin e përbashkët, ndërsa nëna e saj kujdeset më shumë për mirëmbajtjen e shtëpisë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë Empty Re: Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 13:52

jarebi ca bohet...pse mo kaq keq qenka per burra ndej nga kta popujt mo,?/? i hongert dheri jarebi.....hecni mo ktej nga ne se kemi burra me shumice, e ka per te gjithe, jo te gjithe me nje luge mo ju rafte damllaja jarebi.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë Empty Re: Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 25 Nov 2011 - 14:08

Mdoli goja mrapa kur them une qe hajde ke une se kan per tu maru ne ktu svje kjo emi Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 2457041204
tpakten e ke ashu si e ke qef se ke per tmor noi qe as ke dritarja ska per tlone Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 398758
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë Empty Re: Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 14:12

Cun@Boss shkruajti:Mdoli goja mrapa kur them une qe hajde ke une se kan per tu maru ne ktu svje kjo emi Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 2457041204
tpakten e ke ashu si e ke qef se ke per tmor noi qe as ke dritarja ska per tlone Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 398758
haha jo mo jo pa merak , ai qe kam tashme mi len te githa ne doren time....normal se dihet une bej ligjin se ndrryshe.... (sorry) Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 426788 Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 426788 Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 426788 Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 426788 Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë Empty Re: Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 19:46

[quote]e tmerrshme,si ka mundesi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë Empty Re: Nëna dhe vajza të martuara me të njëjtin burrë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi