Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll

2 posters

Shko poshtë

Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll Empty Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 14:11

Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll Ellie2Londer- Ellie eshte e cmendur per futboll, eshte vetem shtate vjec dhe vrapon me portezat e saj speciale ne kembe, te ngjashme me ato te perdorura nga vrapuesi Oscar Pistorius.

E ema Llisa, krenare thote se:”Eshte dicka qe nuk e kemi menduar ndonjhere qe mund ta shihnim, eshte nje vajze kurajoze dhe e jashtezakonshme”.

Ellie i ka te katert gjymtyret e prere, pas nenshtrimit te nje operacioni qe i shpetoi jeten ne vitin 2005, kur femija u semur nga meningjiti dhe nga septikemia (helmimi i gjakut nga mikrobet). Ellie nuk arriti dot te perdorte fillimish, protezat standarte per kembet sepse i shkaktonin plage.

Keshtu u pa e nevojshme per te krijuar dhe dhuruar nje model super te lehte, me fibra karboni, me vlere 10 mije paund. Eshte me e vogla qe i perdor ato, madje i perdor edhe per te luajtur futboll nje here ne jave ne shkollen fillore Engaines.infoalbania
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll Empty Re: Me kembet dhe krahet e prere, 7 vjecarja luan futboll

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 19:48

sa keq me vjen per te sesi qenka ne ket menyre.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi