Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arrestohet gjate funeralit te tij People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arrestohet gjate funeralit te tij People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrestohet gjate funeralit te tij

2 posters

Shko poshtë

Arrestohet gjate funeralit te tij Empty Arrestohet gjate funeralit te tij

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 26 Nov 2011 - 10:49

Arrestohet gjate funeralit te tij FuneralNje burre, i arratisur prej gati 25 vjetesh, eshte arrestuar gjate funeralit te tij. Policia ka sekuestruar trupin dhe pas identifikimit ka marre shenjat e gishtave, dhe ia ka kthyer trupin familjes.


Burri i vdekur ishte arratisur qe ne vitin 1987 per nje mashtrim prej 17 000 paund dhe agjentet kane arritur ta kapnin vetem pak minuta perpara se te varrosej. Mashtruesi rekordmen ka punuar vetem 6 dite gjate 9 viteve.

Andrew Paterson, i cili pas arratisjes e nderroi emrin ne Mark Attwood, eshte “kapur” ne diten e funeralit te tij. Forcat e rendit ka sekuestruar trupin e tij, kane marre gjurmet e gishtave dhe pas disa oreve ia kane kthyer trupin te afermve. “E kemi trajtuar me kujdes, nuk mund te benim ndryshe” , i kane thene ata familjareve te habitur. Ky aksion i ka lene pa fjale te pranishmit.

Mesa dukej familjaret dhe te afermit, shumica e te cileve e njihnin me emrin Mark, e kishin dashur shume. Faqja e tij e facebook-ut -tregon shtypi- ishte e mbushur me mesazhe te tilla si: “ishe i bukur”, “ishe shume i zgjuar”, “optimizmi yt ishte ylli im polar”, etj. Mesa duket, Andrew arrinte te kujdesej per shoqerine edhe ne arratisje edhe pse prej vitesh jetonte duke shetitur neper bote, qe te mos kapej nga policia.

Deshira e tij me e madhe ishte qe te varrosej ne shtepi, keshtu qe pas vdekjes trupi i tij u dergua ne vendin e tij te lindjes infoalbania
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arrestohet gjate funeralit te tij Empty Re: Arrestohet gjate funeralit te tij

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 19:11

cfare budallenjsh,qe se lejn te vdekurin te shkoj ne shtepine e tij.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi