Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Gërdeci”, arrestohet dëshmitari gjatë procesit gjyqësor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Gërdeci”, arrestohet dëshmitari gjatë procesit gjyqësor People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Gërdeci”, arrestohet dëshmitari gjatë procesit gjyqësor

Shko poshtë

“Gërdeci”, arrestohet dëshmitari gjatë procesit gjyqësor Empty “Gërdeci”, arrestohet dëshmitari gjatë procesit gjyqësor

Mesazh nga Binni Mon 1 Feb 2010 - 10:35

Një dëshmitar për tragjedinë e Gërdecit, ka përfunduar në prangat e policisë të hënën në ambientet e Gjykatës së Shkallës së Parë.
Veiz Muça, ish-përgjegjës në fabrikën e demontimit të armëve në Gërdec, është arrestuar nga policia për dëshmi të rreme.
Këtij shtetasi iu vendosën prangat në ambientet e gjykatës, pas dëshmisë që dha në procesin gjyqësor.
Arrestimi i Muçës, u bë pas kërkesën së prokurorisë, pasi kishte dhënë përgjigje të ndryshme gjatë hetimeve të Prokurorisë, pasi dëshmitë e tij kanë rënë ndesh me njëra-tjetrën.
Tashmë pritet që gjykata të marrë masën e arrestit për të.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi