Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

+9
Emona
EMI
WebMaster
Arabela
Americco
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Durrsaku
Aяtємιѕα
13 posters

Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 29 Nov 2011 - 8:31

[You must be registered and logged in to see this image.]Një burrë i martuar u kap nga gruaja pasi kishte përdorur telefonin e tij për të regjistruar vjehrrën e tij teksa hiqte rrobat. 40 vjeçari Jason Good tanimë gjendet në telashe edhe me drejtësinë ndërsa gruaja e tij kontaktoi policinë për ti thënë se si ishte duke parë telefonin e bashkëshortit të saj kur gjeti një video kur shfaqej një femër e rritur që përdorte dhomën e saj për tu ndërruar. Gruaja u shokua kur gjeti fotot e realizuara në shtëpinë e tyre në Laurel të Virxhinias ku kishte qenë edhe nëna e saj 57 vjeçare. Burri tanimë rrezikon deri një vit burg ose gjobë së paku 2500 dollarë.

B:lajmifundit

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Durrsaku Tue 29 Nov 2011 - 8:37

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ca surrati ca jane keto plehera mor aman po pse filmohet MAMI[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga T_o_n_i Tue 29 Nov 2011 - 8:40

perendia thot...jo me grat e botes mer cun [QeSh]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 29 Nov 2011 - 10:46

Budalla budalla mbet gjithmone.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Americco Tue 29 Nov 2011 - 10:46

he manijak he manijak
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Arabela Tue 29 Nov 2011 - 10:47

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Nov 2011 - 10:47

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  426788 Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  426788 sa kam qeshur o zot


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Nov 2011 - 10:48

i qmendur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga EMI Wed 30 Nov 2011 - 2:30

hahah e po edhe ket se kisha degju, te ishte nej komshije sexy hajt mo, por vjerra hahhahha zakonisht vjerren e kan marak per... :armati17: hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Emona Wed 30 Nov 2011 - 2:35

Sa budallakun e kan njerzit sa mban treni.. [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Ariel Sun 4 Dec 2011 - 7:47

Po mire a ka arrit me ja nxjerr ne Youtube...nqs e ka bo per inot :[LoL]:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga dajti modh Sun 4 Dec 2011 - 7:50

[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 19:19

skan nder e respekt keta njerezit e sotem jo............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:40

Anakonda shkruajti:skan nder e respekt keta njerezit e sotem jo............

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici  Empty Re: Filmoi vjehrrën duke u zhveshur, gruaja e kallëzon në polici

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi