Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
- Çështje të religjionit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
- Çështje të religjionit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- Çështje të religjionit

3 posters

Shko poshtë

- Çështje të religjionit Empty - Çështje të religjionit

Mesazh nga WebMaster Wed 30 Nov 2011 - 9:02

Religjioni zë vend shumë më të rëndësishëm në realitetin jetësorë per shum veta edhe besojne shum ne religjon , se sa mendojnë ata që mundën pa të, ose së paku ashtu thonë. Tërë idetë që njeriun esencialisht e dallojnë nga shtazët: morali, dashuria, nderi, janë ndjenja religjioze. Kulti i atdheut dhe familjes,të cilave njeriu kurrë nuk do të mund t’u hiqet e që veten të kos e ulë, kurrë nuk do të mund të ekzistonin pa besim në diçka që e tejkalojnë jetën vdektare, me efemeritetin, paditurinë dhe mjerimin e saj.

Sa mendoni se njerezit mbajne Religjon .

Nuk dua Keqkuptime edhe jo chit chat .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Çështje të religjionit Empty Re: - Çështje të religjionit

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 30 Nov 2011 - 10:00

Religjionet them se jane nevoja per besim...Per mua relogjioni ze vend te rendesishem ne jeten reale te njeriut sepse njeriu gjithmone ka nevoje te kapet nga diku te mbaje shpresa pra te besoje ne dicka qe do e nxjerr nga mjerimi nga "dobesia" dhe sa kohe do te ekzistoje njeriu do te ekzistojne e religjionet,,Mendimi im

Ps:Kjo tema mos duhet te hyj ne forumin e religjioneve lidhur me besimin e fene
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Çështje të religjionit Empty Re: - Çështje të religjionit

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 20:54

Ze vend te rendesishem tek une pasi nepermjet kesaj bej te mundur te marr vendime te lidhura me jeten time,me mendimet,me shpresen per te vazhduar me tutje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Çështje të religjionit Empty Re: - Çështje të religjionit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi